• Home
  • Chwilówki
  • Firma Aasa pozwała kolejną osobę. Wygraliśmy także i tę sprawę

Firma Aasa pozwała kolejną osobę. Wygraliśmy także i tę sprawę

Firma Aasa wystąpiła na drogę sądową. Próbowała w ten sposób uzyskać tytuł na 6 000 zł. Po raz kolejny nie mogliśmy na to pozwolić i przystąpiliśmy do obrony naszej Klientki. Powództwo zostało oddalone w całości!

Wierzyciel: Aasa S.A.
Wysokość długu: 6007,53zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Szybka pożyczka pozabankowa

Ta historia niczym nie różniłaby się od setek czy tysięcy innych, gdyby nie jeden szczegół. Pani Maria bo o nie mowa jest emerytką, nigdy nie miała żądnych pożyczek i kredytów. Do póki żył jej mąż świetnie dawała sobie radę. Niestety, jak widać kłopoty finansowe mogą spotkać każdego…

Szybka, bezproblemowa pożyczka okazała się ogromnym kłopotem

Kobieta była przekonana, że spłaciła całą pożyczkę. Dodatkowo czuła się wprowadzona w błąd, bowiem jej umowa pożyczki nie zawierała wielu zapisów wymaganych ustawą o kredycie konsumenckim i mimo, że złożyła w tym zakresie stosowne oświadczenie, okazało się, że pożyczkodawca żąda od pani Marii jeszcze ponad 6 000 zł. Kobieta absolutnie nie miała pojęcia za co naliczyli jej tak ogromną kwotę.

„Można oszaleć! Najpierw sami mówią, że mam wszystko spłacone, a potem wysyłają nakaz zapłaty. Jak oddawałam im pieniądze, to jeszcze dziękowali, że spłaciłam wszystko w terminie. Czuję się jakbym występowała w jakiejś kiepskiej komedii. Tylko coraz mniej mnie to bawi” – opowiedziała nam pani Maria

Udowodniliśmy, że Pani Maria miała rację

Gdy pani Maria trafiła do naszej Kancelarii była bardzo rozgoryczona. Przyniosła wszystkie dokumenty z sądu. Po zapoznaniu się z nimi  podpisaliśmy umowę. Sąd oczywiście podzielił nasze racje i powództwo oddalił w całości. To koniec kłopotów naszej Klientki.

Jeśli przymierzacie się Państwo do wzięcia pożyczki, zastanówcie się dwa razy. Polecamy zapoznać się z przedstawionymi historiami. Mamy nadzieję, że otworzą one oczy na niektóre sprawy.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: