Prokura NSFIZ pozwał naszego Klienta o przedawniony dług. Sprawa wygrana, powództwo oddalone w całości

Prokura NSFIZ pozwała pana Michała o zapłatę sporego zadłużenia. Na szczęście mężczyzna skontaktował się z nami na czas. Po przystąpieniu do obrony naszego Klienta, złożyliśmy sprzeciw. Sąd oddalił powództwo i proces zakończył się sukcesem!

Wierzyciel: Prokur NSFIZ
Wysokość długu: 32.075,48zł
Zadanie: Sprzeciw od wyroku zaocznego, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przedawniony, bardzo stary dług…

Kancelarię odwiedził młody mężczyzna. Na rozmowę z panem Łukaszem (nasz niekwestionowany specjalista od oddłużania) przyszedł solidnie przygotowany. Przyniósł ze sobą teczkę pełną kserokopii dokumentów. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się, że pan Michał zaciągnął pożyczkę gotówkową w 2000 r. Zdaniem naszego Klienta dług został spłacony co do grosza, przez kilkanaście lat nikt się w tej sprawie nie odzywał. Pan Michał przyniósł nawet bardzo stare potwierdzenia wpłat…

W 2015 roku rzekomy dług wykupił fundusz Prokura NSFIZ. Ruszyła machina windykacyjna, wezwania, monity i telefony, aż w końcu sprawa trafiła do sądu.

Kancelaria odnalazła nieprawidłowość

Wyjaśnienie całej tej sprawy trwało bardzo długo. Dlatego skupimy się tylko na opisaniu naszych działań, które pomogły wygrać panu Michałowi. Brak reakcji na pismo z sądu spowodował, że pan Michał otrzymał wyrok zaoczny w swojej sprawie. Absolutnie nie wiedział co może z nim zrobić. Podpisał z nami pełnomocnictwo i przekazał nam swoją sprawę. Złożyliśmy sprzeciw od wyroku zaocznego. Na skutek tego sąd rejonowy uchylił istniejący wyrok i rozpoznał sprawę. Powództwo zostało oddalone, a powód został obciążony kosztami procesu.

Zadowolony Klient to dla nas najlepsza nagroda

Naszym celem jest pomoc zadłużonym. Skupiamy się wyłącznie na zadłużeniach, z którymi borykają się nasi Klienci. Nie oceniamy ich sytuacji i nie działamy pod wpływem emocji. Dzięki temu mamy trzeźwy osąd na sprawę. Analizujemy każdy dokument i przedstawiamy Klientowi plan naszego działania. Jeśli jest nim zainteresowany, to podpisujemy umowę i wkraczamy do obrony.

Przypominamy o darmowej konsultacji prawnej.

Jeśli masz pytania, zadzwoń:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl

Polecamy również nasze konto na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: