• Home
  • Chwilówki
  • Aasa S.A. pozwała kolejną osobę. Ponownie wygraliśmy sprawę!

Aasa S.A. pozwała kolejną osobę. Ponownie wygraliśmy sprawę!

Aasa S.A. pozwała naszego Klienta. Przedstawiony przez nas plan oddłużenia wprowadziliśmy w życie. Jaki był jego skutek? Wygraliśmy – powództwo zostało oddalone!

Wierzyciel: Aasa S.A.
Wysokość długu:  3488,48 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Choroba i kłopoty gotowe 

Pan Dawid jest grafikiem komputerowym. Jego zarobki każdego miesiąca są inne. Zależy to od ilości zleceń, które otrzyma. W jednym miesiącu może mieć np. dziesięć zleceń, ale już w następnym, jedynie jedno. Ostatnio pan Dawid sporo chorował. Zobaczył reklamę szybkiej pożyczki i postanowił podreperować swój budżet. Zapisał podany numer, zadzwonił i po dosłownie paru minutach na jego konto trafiły pieniądze.

Nakaz zapłaty

Firma Aasa S.A. udzieliła pożyczki na raty, którą mógł spłacać przez kilka miesięcy. Na początku współpraca bardzo dobrze przebiegała. Pan Dawid wpłacał ustaloną kwotę w terminie i otrzymywał potwierdzenie wykonanego przelewu. Noga powinęła się na kilku ostatnich płatnościach, w końcu sprawa trafiła do sądu. Pan Dawid zanim odwiedził naszą kancelarię, skontaktował się jeszcze z kilkoma innymi. Chciał wybrać firmę, która będzie w stanie pomóc mu szybko i skutecznie. Wybrał naszą.

Od razu przystąpiliśmy do działania. Zapoznaliśmy się z dokumentami i odpowiedzieliśmy na nurtujące go pytania. Po przedstawieniu planu oddłużania, podpisaliśmy z nim pełnomocnictwo. Od tego momentu mogliśmy reprezentować jego sprawy, a nasz Klient o nic nie musiał się martwić. Na pismo z nakazem zapłaty złożyliśmy sprzeciw. Zakwestionowaliśmy koszty pożyczki, a w zasadzie kilka rodzajów prowizji. Ponadto nasz Klient miał sporą nadpłatę zatem roszczenie firmy pożyczkowej było całkowicie nieuzasadnione. Sąd oddalił powództwo w całości!

Darmowa konsultacja prawna

Proponujemy skorzystać z naszej konsultacji. Dzięki niej, będziemy mogli zapoznać się z Państwa sprawą, Jeśli przedstawiony przez nas pan oddłużeniowy zostanie zaakceptowany, to rozpoczniemy pierwsze kroki w Państwa sprawie. Czasami, aby pozbyć się długów, wystarczy dobrze uargumentowane pismo.

Polecamy przeglądanie naszego Portalu Dłużnika – opisujemy na nim wszystkie wygrane sprawy. A jeśli przeglądacie Facebook’a, to również na nim jesteśmy: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: