Bank BZ WBK S.A. wytoczył powództwo o zapłatę. Sprawa w sądzie skończyła się umorzeniem postępowania

Bank BZ WBK S.A. pozwał naszego Klienta do sądu. Gdy wdaliśmy się w spór powód, czyli Bank nie uzupełnił braków formalnych pozwu i sąd postępowanie w sprawie umorzył.

Wierzyciel: WBK S.A.
Wysokość długu: 28.701,76zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Umorzenie postępowania

I żyli długo i… nieszczęśliwie

Pan Kamil zawsze działał pod wpływem emocji. Nic więc dziwnego, że gdy poznał swoją wymarzoną kobietę, jeszcze tego samego roku wziął z nią ślub. Szczęśliwa, młoda para chciała spędzić ze sobą resztę życia. Wybranka pana Kamila namawiała go na zakup wspólnego mieszkania. Miała dość ich małej kawalerki, a w końcu planowali niedługo powiększyć swoją rodzinę. Małżeństwo postanowiło zakupić mieszkanie z oszczędności, a remont sfinansować kredytem gotówkowym. Ponieważ kobieta nie miała zdolności kredytowej to obiecała swojemu mężowi, że co miesiąc ze swojej wypłaty będzie oddawała pieniądze na spłacenie raty. Kredyt został przyznany panu Kamilowi i wszystko szło po ich myśli.

„Byliśmy tacy szczęśliwi, do tej pory nie wiem jak to się mogło stać. Przecież wszystko wyglądało jak w bajce” – opowiadał nam pan Kamil

Jednego pan Kamil nie przewidział – nie każda bajka ma szczęśliwe zakończenie. Ta zakończyła się błyskawicznym rozwodem, a jego konsekwencje zaprowadziły mężczyznę do naszej Kancelarii Oddłużeniowej!

Rozwód czasami jest jedną z przyczyn zadłużenia

Małżeństwo wyremontowało mieszkania na kredyt, który został wzięty na pana Kamila. Gdy młoda para mieszkała ze sobą i wszystko między nimi było w porządku, oboje po równo spłacali raty. Niestety, gdy kobieta wniosła o rozwód wyprowadziła się z miasta i słuch o niej zaginął. Pan Kamil nie był w stanie sam spłacać kredytu.

Pan Kamil odwiedził naszą Kancelarię z nakazem zapłaty. Zapoznaliśmy się z dokumentami mężczyzny i przedstawiliśmy mu nasz plan na oddłużanie. Po podpisaniu z nim pełnomocnictwa, w jego imieniu wznieśliśmy sprzeciw od nakazu. Sprawa trafiła przed właściwy sąd rejonowy. Sąd wezwał powoda do uzupełnienia brakujących dokumentów. Ponieważ nie zostały one uzupełnione postępowanie zostało umorzone.

Masz pytania?
Zadzwoń pod wybrany numer:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

Jeśli wolisz skontaktować się z nami przez Internet, możesz napisać również na nasz adres: pomoc@portal-dluznika.pl

Dodatkowo prześlij nam swoje dokumenty, abyśmy od razu mogli zapoznać się z Twoją sprawą.

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy