• Home
  • Chwilówki
  • Aasa uzyskała nakaz zapłaty. Kancelaria wniosła sprzeciw i wygrała sprawę

Aasa uzyskała nakaz zapłaty. Kancelaria wniosła sprzeciw i wygrała sprawę

Aasa pozwała kolejną osobę. Kobieta natychmiast skontaktowała się z nami i podpisała umowę. Efekt naszej współpracy w pełni ją zadowolił – powództwo zostało oddalone.

Wierzyciel: Aasa S.A.
Wysokość długu: 4739,95 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Przesyłka z sądu a w niej nakaz zapłaty

Bardzo często naszą Kancelarię odwiedzają osoby, które otrzymały nakaz zapłaty z Sądu. Pani Kamila jest jedną z wielu osób, które na hasło „sprawa sądowa” miała gęsią skórkę. Na całe szczęście, dzięki naszym apelom, coraz więcej osób korzysta z pomocy prawnej.

„Czytałam opisane przez Państwa historie. Nie sądziłam, że tyle osób boryka się z długami. Wiem, że nie powinno mnie to cieszyć, ale niewątpliwie podniosło mnie to na duchu. Ilość wygranych spraw jest tak duża, że postanowiłam prosić Państwa o pomoc. Wierzę, że jest dla mnie ratunek z tej sytuacji”- napisała pani Kamila w pierwszym emailu.

Kancelaria, która naprawdę oddłuża

Poprosiliśmy panią Kamilę, aby zrelacjonowała nam cały przebieg zdarzeń: kiedy zawarła umowę, na jaki okres, na jaką kwotę pożyczyła i ile rat spłaciła. Dowiedzieliśmy się, że nasza Klientka spłaciła już kapitał, natomiast nie była w stanie poradzić sobie z ogromnymi kosztami pożyczki. Wygranie tej sprawy to była tylko kwestia czasu. Sąd mógł zrobić tylko jedno – oddalił powództwo w całości!

Dlaczego warto zwrócić się właśnie do nas?

Oddłużanie to nasza specjalność!

„Raz składamy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty, a innym razem podpisujemy ugodę. W pierwszym przypadku Sąd często oddala powództwo w części lub całości, a w drugim można np. umorzyć część długu, wydłużyć okres spłaty, zmniejszyć raty, czy oprocentowanie. Mało kto wie, że na etapie procesowym można sprawę przeciągnąć nawet do 3 lat, a czas ten dłużnik może poświęcić na spłatę długu… Kancelaria Oddłużeniowa to zespół doświadczonych osób, które bardzo dokładnie zajmują się każdą sprawą. Mamy sporo patentów na to, jak ulżyć dłużnikowi” – mówi Łukasz Białkowski współwłaściciel Kancelarii.

Każda sprawa jest przez nas dokładnie analizowana. Nasza darmowa konsultacja jest właśnie po to, by móc zapoznać się z Państwa sprawą. Podczas niej omawiamy plan oddłużania, który po podpisaniu pełnomocnictwa będziemy chcieli wprowadzić.

Zadzwoń lub napisz do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192
pomoc@portal-dluznika.pl

Jesteśmy również na Facebook’u: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: