Debito NSFIZ pozwało naszą Klientkę, po sprzeciwie nie uzupełnili braków formalnych

Debito NSFIZ pozwało naszą Klientkę. Gdy wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, powód nie uzupełnił braków formalnych pozwu. Sąd nie miał wyjścia i postępowanie umorzył.

Wierzyciel: Debito NSFIZ
Wysokość długu: ok. 4800 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Postępowanie umorzone

Długi z pożyczki

Dług Pani Jadwigi to wynik szybkiej pożyczki, jej refinansowań i przedłużeń. Firma pożyczkowa odzyskała co swoje i postanowiła pozbyć się problemu, sprzedając dług windykacji. Padło na fundusz Debito NSFIZ, który niedługo po przejęciu zobowiązania, złożył pozew o zapłatę. Kobiecie doręczono nakaz zapłaty. W momencie otrzymania dokumentu Pani Jadwiga, mówiąc delikatnie, mocno się zezłościła. Chcąc – jak sama to określiła – dać popalić wierzycielowi, zaczęła szukać skutecznej kancelarii prawnej. Okazało się, że mieszka niedaleko naszej siedziby, więc po prostu przyszła do nas z dokumentami – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Oczywiście przygotowaliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, w którym wyłuszczyliśmy zarzuty. Po przekazaniu sprawy do rejonu, sąd zobowiązał wierzyciela do uzupełnienie braków pozwu w określonym terminie. Debito NSFIZ nie wywiązało się z obowiązku i postępowanie zostało umorzone. Pani Jadwiga nie musi się obawiać, że fundusz wykona kolejny krok w stronę egzekucji komorniczej, ponieważ w tej sytuacji nie może tego zrobić.

Dobra kancelaria prawna

Kancelaria prawna powinna być przede wszystkim rzetelna i skuteczna. Nasza właśnie taka jest – prowadzimy bardzo wiele spraw jednocześnie, podejmując się przypadków związanych z długami. Zapraszamy do kontaktu – pomoc@portal-dłużnika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/Portal Dłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy