• Home
  • Chwilówki
  • Wygrana sprawa z RRM Limited. Reprezentowaliśmy naszego Klienta w sądzie. Dzięki naszej interwencji może spać spokojnie!

Wygrana sprawa z RRM Limited. Reprezentowaliśmy naszego Klienta w sądzie. Dzięki naszej interwencji może spać spokojnie!

RRM Limited uzyskało nakaz zapłaty przeciwko naszemu Klientowi. Nie mogliśmy pozwolić na to i natychmiast zajęliśmy się tą sprawą. Wnieśliśmy sprzeciw od nakazu i wygraliśmy!

Wierzyciel: RRM Limited
Wysokość długu: 3070,67 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Czasami jedynym rozwiązaniem jest szybka pożyczka pozabankowa

Naszymi klientami bardzo często są młodzi ludzie. Oto historia, która wydarzyła się niedawno. Maja jest tancerką. Podczas mistrzostw tanecznych uszkodziła sobie ścięgno Achillesa. Mogła chodzić, ale niestety kontuzja ograniczyła ją zawodowo. Musiała zaprzestać wszystkich czynności związanych z tańcem (przestała prowadzić zajęcia, uczyć swoich kursantów, oraz prowadzić własne treningi). Niestety wizyta u lekarza potwierdziła jej najgorsze przypuszczenia – niezbędna była operacja. Pani Maja po otrzymaniu skierowania na operację sprawdziła najbliższe terminy we wszystkich państwowych szpitalach. Niestety były one bardzo odległe. Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji był zabieg w prywatnej klinice. A to już sporo kosztowało.

Nieszczęścia chodzą parami. Najpierw wypadek, a później windykator

Pani Maja skorzystała z błyskawicznej pożyczki w jeden z firm udzielających tzw. pożyczek-chwilówek. Wszystko odbyło się bez wychodzenia z domu i trwało dosłownie kilka minut. Pożyczkodawca przyznał naszej Klientce pieniądze i jeszcze tego samego dnia pani Maja mogła już opłacić swoją operację. Przez dłuższy czas spłacała rzetelnie pożyczkę, robiła przedłużenia, refinansowania, ogólnie bardzo nadpłaciła zobowiązanie. Gdy nie miała skąd brać kolejnych środków na spłatę otrzymała pismo, że jej dług został sprzedany przez pierwotnego pożyczkodawcę do RRM Limited z siedzibą na Malcie.

Dziewczyna nie wiedziała do kogo może zwrócić się o pomoc. Było jej wstyd porozmawiać o tym ze znajomymi, którzy nie mieli takich problemów. Obawiała się, że zaczną o niej źle myśleć. Rodziców również nie mogła poinformować o zadłużeniach, ponieważ bała się ich reakcji. Od kilku lat jest samodzielna i prosząc kogoś o pomoc nie chciała tym udowodnić, że nie radzi sobie w dorosłym życiu. Dopiero po przeczytaniu podobnych historii w Internecie, skontaktowała się z naszą Kancelarią.

Dla nas proszenie o pomoc nie jest oznaką słabości, a próbą wyjścia z sytuacji

Firma RRM Limited wysyłała naszej Klientce wezwania do zapłaty, straszyła windykacją, a następnie sprawa trafiła do sądu. Sąd wydał nakaz zapłaty i gdyby nie szybka reakcja naszej Klientki zapewne skończyłoby się komornikiem. I tu pojawiamy się my! Umówiliśmy warunki współpracy, otrzymaliśmy pełnomocnictwo i podjęliśmy obronę. Po wniesieniu sprzeciwu sąd rozpoznał sprawę i oddalił powództwo w całości. Nasza Klientka nie musi już nic płacić, nie będzie miała komornika, kosztów procesu itp. Wyrok się uprawomocnił, a sprawę uważamy za definitywnie zamkniętą.

Dbaj o swoje prawa. Jeśli czegoś nie wiesz lub coś wydaje Ci się niejasne – skontaktuj się z nami!

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl
Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dokumenty w tej sprawie: