• Home
  • Chwilówki
  • Powództwo Profi Credit  oddalone w całości – kolejny sukces

Powództwo Profi Credit  oddalone w całości – kolejny sukces

Powództwo Profi Credit zostało oddalone w całości przez sąd po tym, jak wnieśliśmy zarzuty od nakazu zapłaty.

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu: 9659,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

 Szybka pożyczka od Profi Credit

Szybka pożyczka od Profi Credit zmieniła się w dług, z którym Pan Andrzej sobie nie poradził. Wysokie koszty pożyczki sprawiły, że nasz Klient nie był w stanie uregulować całości długu mimo że w całości spłacił kapitał.

 Nakaz zapłaty od Profi Credit

Dług mężczyzny urósł do ok. 9600 złotych, a firma pożyczkowa postanowiła pójść o krok dalej – uzyskała sądowy nakaz zapłaty przeciwko Panu Andrzejowi. Mężczyzna za radą córki zgłosił się do nas z prośbą o pomoc. Tak jak wszyscy nasi Klienci otrzymał darmową konsultację prawną polegającą na analizie dokumentów związanych ze sprawą. Poradziliśmy wniesienie zarzutów od nakazu zapłaty, a Pan Andrzej zdecydował, że chce powierzyć to zadanie naszej kancelarii prawnej. Podpisaliśmy więc umowę i przyjęliśmy pełnomocnictwo.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Dobrze przygotowany i wniesiony w terminie sprzeciw od nakazu zapłaty może skutecznie pokrzyżować plany wierzyciela. Sąd oddalił powództwo Profi Credit w całości, co chroni naszego Klienta przed spotkaniem z komornikiem.

Polecana kancelaria prawna, długi

Kancelaria prawna prowadząca Portal Dłużnika to zespół wykwalifikowanych prawników z dużym doświadczeniem – podejmujemy sprawy na terenie całej Polski. Jesteśmy otwarci na kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty. Nasza siedziba mieści się w Łodzi – serdecznie zapraszamy! Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w tej sprawie: