EasyDebt NSFIZ cofa pozew w reakcji na sprzeciw, który wnieśliśmy w imieniu Klientki

EasyDebt NSFIZ cofnął pozew – wierzyciel wtórny zdecydował się na zrobienie kroku w tył po tym, jak wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Postępowanie zostało umorzone, a Pani Zofia może spać spokojnie.

Wierzyciel: EasyDebt NSFIZ
Wysokość długu: ok. 4500 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty
Uzyskany efekt: Umorzenie postępowania na skutek cofnięcia pozwu przez wierzyciela

Dług z chwilówek

Długi Pani Zofii, naszej kolejnej Klientki, powstały w wyniku niespłaconych chwilówek. Później jedna firma drugiej firmie odsprzedawały zobowiązania generując kolejne koszty. W końcu jedna taka chwilówka odsprzedała dług do EasyDebt NSFIZ, który tym samym stał się wierzycielem wtórnym. Pani Zofia znalazła się w trudnej sytuacji, o czym dowiedziała niedługo później.

EasyDebt NSFIZ uzyskuje nakaz zapłaty

EasyDebt NSFIZ uzyskał nakaz zapłaty przeciwko Pani Zofii i tym samym rozpoczął działania zmierzające do nałożenia na kobietę egzekucji komorniczej. Dlaczego? Już wyjaśniamy – nakaz zapłaty zobowiązuje dłużnika do uiszczenia całości zobowiązania w 14-dniowym terminie od momentu dorczenia. Niestety, większość zadłużonych nie jest w stanie zdobyć pieniędzy na czas. Wtedy kolejnym krokiem wierzyciela jest wnioskowanie do sądu o egzekucję komorniczą.

Wierzyciel cofa pozew

Nasza kancelaria prawna przyjęła sprawę Pani Zofii. Po rozmowie, podczas której dokonaliśmy darmowej analizy dokumentów związanych ze sprawą, podpisaliśmy umowę. Pragniemy zaznaczyć, że nasza Klientka dokładnie zapoznała się z jej warunkami. Nigdy nie zmuszamy, ani nie nakłaniamy nikogo do podjęcia decyzji o współpracy. Jako pełnomocnicy Pani Zofii, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Jaka była reakcja EasyDebt..? Wierzyciel cofnął pozew, a sąd umorzył postępowanie.

Dobra kancelaria prawna

Nasza kancelaria prawna zajmuje się oddłużaniem od ponad 10 lat. Oferujemy darmową analizę dokumentów. Często podejmujemy się reprezentowania Klientów nieodpłatnie – pomagamy nie raz w naprawdę trudnych, zawiłych sprawach.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w tej sprawie: