Profi Credit uzyskuje nakaz zapłaty – doprowadzamy do oddalenia powództwa w całości

Profi Credit uzyskało sądowy nakaz zapłaty. Po naszym sprzeciwie powództwo upadło w całości – pozew nie musi oznaczać odwiedzin komornika. ?

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
7459,16
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Profi Credit jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce udzielająca pożyczek pozabankowych. Pani Patrycja skorzystała z oferty, chcąc szybko załatać dziurę w domowym budżecie. Niestety na zastanowienie i refleksję czasu nie było. Później skończyło się tak jak musiało się skończyć, czyli pierw była windykacja, następnie sąd i nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym.

Profi Credit wkracza na drogę sądową

Nakaz zapłaty zobowiązuje dłużnika do uiszczenia całości zobowiązania w określonym terminie wraz z kosztami procesu i odsetkami – jest to niemal jednoznaczne z tym, że dłużnik tego nie zrobi (skąd miałby nagle mieć całą kwotę?), a wierzyciel będzie mógł skierować sprawę do egzekucji komorniczej. Sprzeciw lub zarzuty od nakazu zapłaty mogą to pierwszy krok do oddalenia powództwa. W sprawie Pani Patrycji doprowadziliśmy do oddalenia powództwa w całości.

Kancelaria prawna – oddłużanie

Zespół naszych prawników od blisko 14 lat nieprzerwanie prowadzi działania związane z obroną dłużników. Podejmujemy się negocjacji, dzięki którym możliwa jest restrukturyzacja umowy pożyczkowej lub kredytowej czyli zmiana warunków na korzystne dla dłużnika. Jeśli jest to konieczne, reprezentujemy Klientów w sądzie.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl

Oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy