• Home
  • Chwilówki
  • Profi Credit uzyskuje nakaz zapłaty – doprowadzamy do oddalenia powództwa w całości

Profi Credit uzyskuje nakaz zapłaty – doprowadzamy do oddalenia powództwa w całości

Profi Credit uzyskało sądowy nakaz zapłaty. Po naszym sprzeciwie powództwo upadło w całości – pozew nie musi oznaczać odwiedzin komornika. ?

Wierzyciel: Profi Credit
Wysokość długu:
7459,16
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczka w Profi Credit

Profi Credit jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce udzielająca pożyczek pozabankowych. Pani Patrycja skorzystała z oferty, chcąc szybko załatać dziurę w domowym budżecie. Niestety na zastanowienie i refleksję czasu nie było. Później skończyło się tak jak musiało się skończyć, czyli pierw była windykacja, następnie sąd i nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym.

Profi Credit wkracza na drogę sądową

Nakaz zapłaty zobowiązuje dłużnika do uiszczenia całości zobowiązania w określonym terminie wraz z kosztami procesu i odsetkami – jest to niemal jednoznaczne z tym, że dłużnik tego nie zrobi (skąd miałby nagle mieć całą kwotę?), a wierzyciel będzie mógł skierować sprawę do egzekucji komorniczej. Sprzeciw lub zarzuty od nakazu zapłaty mogą to pierwszy krok do oddalenia powództwa. W sprawie Pani Patrycji doprowadziliśmy do oddalenia powództwa w całości.

Kancelaria prawna – oddłużanie

Zespół naszych prawników od blisko 14 lat nieprzerwanie prowadzi działania związane z obroną dłużników. Podejmujemy się negocjacji, dzięki którym możliwa jest restrukturyzacja umowy pożyczkowej lub kredytowej czyli zmiana warunków na korzystne dla dłużnika. Jeśli jest to konieczne, reprezentujemy Klientów w sądzie.

Zapraszamy do kontaktu: pomoc@portal-dluznika.pl

Oraz na nasz profil na portalu Facebook: Facebook/PortalDłużnika

Dokumenty w tej sprawie: