Nakaz zapłaty w sprawie z powództwa Centauris Windykacji NSFIZ. Powództwo oddalone w całości

Naszą Klientką była pani Katarzyna, która spóźniła się ze spłatą pożyczki. Niestety dług został przejęty przez firmę windykacyjną Centauris Windykacji NSFIZ. Pani Katarzyna została naszą Klientką, gdy sprawa trafiła do sądu. Wygraliśmy!

Wierzyciel: Centauris Windykacji NSFIZ
Wysokość długu: ok. 5000 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Schowanie nakazu zapłaty do szuflady może skończyć się komornikiem

Kilka miesięcy temu trafiła do nas pani Katarzyna, a właściwie jej cień. Kobieta była wrakiem człowieka. Nie dość, że jej skrzynkę pocztową wypełniały sądowe nakazy zapłaty, również jej skrzynka mailowa błyskawicznie zapełniała się wezwaniami do zapłaty, różnej maście monitami. W takich sytuacjach ludzie zaczynają czuć się osaczeni i zamiast szukać rozwiązania, wolą chować głowę w piasek, mieć święty spokój od narastających problemów. Ale w ten sposób sprawa sama się nie rozwiąże.

Historia pani Katarzyny może przypominać wiele innych. Nasza Klientka wzięła niewielką pożyczkę, której nie spłaciła na czas, ale kompletnie nie miała świadomości że doliczone przez wierzyciela koszty są wyssane z palca. Była pewna, że jest na straconej pozycji i będzie musiała zapłacić wszystko co do grosza. Nic bardziej mylnego.

Pomoc, która się opłaciła

Podpisaliśmy umowę, pani Katarzyna udzieliła nam pełnomocnictwo. Mecenas prowadzący sprawę podniósł właściwe zarzuty co zaowocowało oddaleniem roszczenia w całości. Tym samym nie ma nakazu, nie ma długu, nie ma i nie będzie komornika. Sprawa zamknięta.

Zespół doświadczonych prawników pomoże rozwiązać Twoje sprawy

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w sprawach, które wydają się być nie do rozwiązania. Jesteśmy zespołem z doświadczeniem i pasją, którzy latami zdobywali wiedzę, aby później móc ją wykorzystać przy do pomocy innym.

Zadzwoń, napisz do nas lub odwiedź naszą siedzibę. Podczas darmowej konsultacji będziesz mógł nas poznać, a my zapoznany się z Twoją sprawą.

Jak możesz się z nami skontaktować:

+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 

Dokumenty w tej sprawie: