Nakaz zapłaty w sprawie z powództwa Centauris Windykacji NSFIZ. Powództwo oddalone w całości

Naszą Klientką była pani Katarzyna, która spóźniła się ze spłatą pożyczki. Niestety dług został przejęty przez firmę windykacyjną Centauris Windykacji NSFIZ. Pani Katarzyna została naszą Klientką, gdy sprawa trafiła do sądu. Wygraliśmy!

Wierzyciel: Centauris Windykacji NSFIZ
Wysokość długu: ok. 5000 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Schowanie nakazu zapłaty do szuflady może skończyć się komornikiem

Kilka miesięcy temu trafiła do nas pani Katarzyna, a właściwie jej cień. Kobieta była wrakiem człowieka. Nie dość, że jej skrzynkę pocztową wypełniały sądowe nakazy zapłaty, również jej skrzynka mailowa błyskawicznie zapełniała się wezwaniami do zapłaty, różnej maście monitami. W takich sytuacjach ludzie zaczynają czuć się osaczeni i zamiast szukać rozwiązania, wolą chować głowę w piasek, mieć święty spokój od narastających problemów. Ale w ten sposób sprawa sama się nie rozwiąże.

Historia pani Katarzyny może przypominać wiele innych. Nasza Klientka wzięła niewielką pożyczkę, której nie spłaciła na czas, ale kompletnie nie miała świadomości że doliczone przez wierzyciela koszty są wyssane z palca. Była pewna, że jest na straconej pozycji i będzie musiała zapłacić wszystko co do grosza. Nic bardziej mylnego.

Pomoc, która się opłaciła

Podpisaliśmy umowę, pani Katarzyna udzieliła nam pełnomocnictwo. Mecenas prowadzący sprawę podniósł właściwe zarzuty co zaowocowało oddaleniem roszczenia w całości. Tym samym nie ma nakazu, nie ma długu, nie ma i nie będzie komornika. Sprawa zamknięta.

Zespół doświadczonych prawników pomoże rozwiązać Twoje sprawy

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w sprawach, które wydają się być nie do rozwiązania. Jesteśmy zespołem z doświadczeniem i pasją, którzy latami zdobywali wiedzę, aby później móc ją wykorzystać przy do pomocy innym.

Zadzwoń, napisz do nas lub odwiedź naszą siedzibę. Podczas darmowej konsultacji będziesz mógł nas poznać, a my zapoznany się z Twoją sprawą.

Jak możesz się z nami skontaktować:

+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl

Posiadamy również profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy