Euro Bank pozwał naszego Klienta. Po sprzeciwie cofnął jednak pozew, a sąd postępowanie umorzył

Euro Bank S.A. pozwał naszego Klienta. Pan Filip znalazł się w trudnej sytuacji życiowej, przez co zaczął zalegać ze spłatą niewielkiego kredytu. Zgłosił się do naszej Kancelarii Oddłużeniowej z prośbą o reprezentację w procesie. Jak widać, nie żałuje tej decyzji!

Wierzyciel: Euro Bank S.A.
Wysokość długu: ok. 1500 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Cofnięcie pozwu, umorzenie postępowania

Nagła choroba spowodowała zwiększenie wydatków

Pan Filip pracował jako trener personalny w jednej z warszawskich siłowni. Jego zawód wymagał od niego bardzo dobrej formy fizycznej. Dodatkowo trenując ze swoimi podopiecznymi sam musiał pokazywać im przygotowane dla nich ćwiczenia. Niestety któregoś dnia, gdy pan Filip odbywał swój trening, w kolanie pękła mu łąkotka. Kontuzja była na tyle poważna, że trener musiał zaprzestać swojej pracy. Ku jego zdziwieniu, jego podopieczni woleli umawiać się na treningi z osobą, która była w pełni sprawna fizycznie. Kontuzja zaczęła oddziaływać na klientów pana Filipa, którzy zaczęli go spostrzegać jako mniej doświadczoną osobę. Pozbawiony pracy i środków do życia pan Filip pozostał z niespłaconymi kredytami.

Propozycja ugody z Bankiem. Co zrobić, gdy Bank ją odrzuca?

Nasz Klient chętnie szukał dobrego rozwiązania ze swojej sytuacji. Nie posiadając dochodów finansowych nie mógł spłacać rat kredytowych. Próbował negocjować ze swoim Bankiem. Niestety wszystkie wnioski o porozumienie zostały odrzucone. Do pana Filipa przyszło wezwanie przedsądowe do zapłaty. W dalszym ciągu nie miał możliwości na uregulowanie zadłużenia. Następne otrzymał sądowy nakaz zapłaty wraz z odpisem pozwu. Sytuacja zrobiła się poważna.

Bank nie interesuje się Twoją sytuacją, ale my tak

Wiedzieliśmy, że kontuzja pana Filipa nie przyczyni się do anulowania jego długów. Bank nie jest zainteresowany jego sytuacją życiową. Dla niego ważne jest, aby ich klient spłacał swoje należności w terminie i kwotach umówionych z chwilą zawarcia umowy kredytowej. Na szczęście nasz Klient nie czekał, wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, jak widać podnieśliśmy celne zarzuty. Postępowanie zostało umorzone wobec cofnięcia pozwu przez Bank.

Bardzo dokładnie analizujemy dokumenty naszych Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy przy tym pełną dyskrecję i zrozumienie. Jeśli masz problem z długami, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Zadzwoń do nas lub wyślij mail. Po zapoznaniu się z Twoją sprawą, umówimy Cię na darmową konsultację prawną.

Kontakt do nas:
+48 570 105 708
+48 530 182 192

pomoc@portal-dluznika.pl
Odwiedź naszą stronę: https://web.facebook.com/portaldluznika/

 

Dokumenty w tej sprawie:

 

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy