Wypowiedziana umowa w SKOKu Stefczyka – ugoda i rozłożenie długu na raty

SKOK Stefczyka wypowiedział umowę pożyczkową Pani Marzenie. Sprawa wydawała się beznadziejna, jednak udało nam się odwrócić bieg wydarzeń. Nasza Klientka może zapomnieć o spotkaniu z komornikiem.

Wierzyciel: SKOK Stefczyka
Wysokość długu: Ponad 20.000,00 zł
Zadanie: Ugoda z wierzycielem
Efekt: Ugoda, wydłużenie okresu spłaty, obniżenie miesięcznych rat

Pożyczka w SKOKu Stefczyka

Pani Marzena wzięła jakiś czas temu pożyczkę w SKOKu Stefczyka, której nie była w stanie spłacić w całości. Dług przekroczył 20 tysięcy złotych, a SKOK zdecydował się na wypowiedzenie umowy. Pani Marzena tak bardzo przestraszyła się konsekwencji (czyli po prostu komornika), że zaczęła szukać możliwych rozwiązań. Zgłosiła się do nas, opowiedziała swoją historię i poprosiła o pomoc. Nasi prawnicy zapoznali się ze sprawą i postanowili stawić czoła wyzwaniu.

Zadanie nie było łatwe – musieliśmy doprowadzić do zawarcia ugody, najlepiej obniżając wysokość miesięcznych rat, tak żeby nasza Klientka mogła już bez trudu regulować zobowiązanie. W takich sytuacjach liczy się umiejętność rzeczowego przedstawienia sprawy oraz doświadczenie – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Negocjacje z wierzycielami

Negocjacje to jedna z form radzenia sobie z długami. Chodzi o to, aby szczerze, otwarcie, a jednocześnie rzetelnie i rzeczowo, przedstawić wierzycielowi sytuację oraz zaproponować rozsądne rozwiązanie spłaty. Właśnie w ten sposób poprowadziliśmy rozmowy ze SKOKiem Stefczyka i udało nam się doprowadzić do restrukturyzacji umowy pożyczkowej.

Obniżone raty

Nasza interwencja spowodowała rozłożenie długu Pani Marzeny na niższe raty. Wiąże się to jednocześnie z wydłużeniem okresu spłaty, ale w takich wypadkach ważniejsze jest regularne spłacanie. Pani Marzena będzie płaciła 305 zł miesięcznie – taką kwotę będzie w stanie uiszczać. Wcześniej pojedyncza rata przekraczała 400 złotych, co było dla Pani Marzeny zbyt dużą sumą.

Życie jest nieprzewidywalne. Choćbyśmy byli bardzo dobrze zorganizowani i pewni każdego kroku, nie jesteśmy w stanie wszystkiego zaplanować ze 100% pewnością. Długi są często skutkiem niespodziewanego „wykolejenia” losu. Dłużnicy zasługują na szacunek i szansę na uporanie się z problemami – podsumowuje Łukasz Białkowski

Profesjonalne oddłużanie

Jeśli Ty także wpadłeś w kłopoty związane z zadłużeniem, nie czekaj, aż sytuacja nabierze tempa – zgłoś się do nas, a pomożemy Ci znaleźć właściwe rozwiązanie. Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy