Takto NSFIZ dochodził od naszej Klientki przeszło 7000 zł. Uzyskał nawet sądowy nakaz zapłaty. Fakt faktem – Pani pożyczkę wzięła, ale naszym zdaniem właściwie w całości ją spłaciła, a doliczone koszty… Widać sąd był tego samego zdania i powództwo oddalił w całości.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 7.342,89 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Takto Finanse – Takto NSFIZ

Pani Małgorzata zdecydowała się na szybką pożyczkę w momencie, gdy potrzebowała szybkiego zastrzyku gotówki. W tamtym okresie dużo poważniejsze problemy wymagały od Pani Małgorzaty całodobowego zaangażowania. O szczegółach nie będziemy pisać, ponieważ szanujemy prywatność naszych Klientów. Później była cesja, sprawa trafiła do takto NSFIZ. Dług urósł do ponad 7 tysięcy złotych, a sprawa trafiła do sądu.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Pani Małgorzata zgłosiła się do naszej kancelarii z nadzieją, na poprawę sytuacji i prośbą o pomoc. Dokładnie przejrzeliśmy dokumenty i przygotowaliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Efekt naszych działań mógł być tylko jeden. Sąd oddalił powództw w całości, a Pani Małgorzata nie musi obawiać się spotkania z komornikiem.

Doświadczenie jest konieczne

– Wydawać by się mogło, że nasza kancelaria oddłużeniowa nie musiała robić dużo, aby pomóc Klientce. Prawda jest jednak taka, że aby teraz odnosić sukcesy i pomagać dłużnikom, każdy z nas musiał spędzić wiele lat i zdobywać doświadczenie. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego nasza skuteczność utrzymuje się na tak wysokim poziomie. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Pomoc w walce z długami

Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie spłacać kredytu czy pożyczki, nie czekaj aż wierzyciel uzyska sądowy nakaz zapłaty – zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci renegocjować warunki umowy. Jeśli jednak sprawa zaszła dalej, dokonamy analizy dokumentów i podejmiemy się reprezentacji w sądzie.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: