• Home
  • Chwilówki
  • Takto NSFIZ uzyskał nakaz zapłaty. Nie dopuściliśmy do egzekucji komorniczej

Takto NSFIZ uzyskał nakaz zapłaty. Nie dopuściliśmy do egzekucji komorniczej

Takto NSFIZ dochodził od naszej Klientki przeszło 7000 zł. Uzyskał nawet sądowy nakaz zapłaty. Fakt faktem – Pani pożyczkę wzięła, ale naszym zdaniem właściwie w całości ją spłaciła, a doliczone koszty… Widać sąd był tego samego zdania i powództwo oddalił w całości.

Wierzyciel: Takto NSFIZ
Wysokość długu: 7.342,89 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Efekt: Powództwo oddalone w całości

Takto Finanse – Takto NSFIZ

Pani Małgorzata zdecydowała się na szybką pożyczkę w momencie, gdy potrzebowała szybkiego zastrzyku gotówki. W tamtym okresie dużo poważniejsze problemy wymagały od Pani Małgorzaty całodobowego zaangażowania. O szczegółach nie będziemy pisać, ponieważ szanujemy prywatność naszych Klientów. Później była cesja, sprawa trafiła do takto NSFIZ. Dług urósł do ponad 7 tysięcy złotych, a sprawa trafiła do sądu.

Sprzeciw od nakazu zapłaty

Pani Małgorzata zgłosiła się do naszej kancelarii z nadzieją, na poprawę sytuacji i prośbą o pomoc. Dokładnie przejrzeliśmy dokumenty i przygotowaliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. Efekt naszych działań mógł być tylko jeden. Sąd oddalił powództw w całości, a Pani Małgorzata nie musi obawiać się spotkania z komornikiem.

Doświadczenie jest konieczne

– Wydawać by się mogło, że nasza kancelaria oddłużeniowa nie musiała robić dużo, aby pomóc Klientce. Prawda jest jednak taka, że aby teraz odnosić sukcesy i pomagać dłużnikom, każdy z nas musiał spędzić wiele lat i zdobywać doświadczenie. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego nasza skuteczność utrzymuje się na tak wysokim poziomie. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii oddłużeniowej prowadzącej Portal Dłużnika.

Pomoc w walce z długami

Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie spłacać kredytu czy pożyczki, nie czekaj aż wierzyciel uzyska sądowy nakaz zapłaty – zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci renegocjować warunki umowy. Jeśli jednak sprawa zaszła dalej, dokonamy analizy dokumentów i podejmiemy się reprezentacji w sądzie.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: