Prokura NSFIZ przegrywa w Sądzie. Sprawa o ponad 27 tysięcy złotych

Prokura NSFIZ uzyskała sądowy nakaz zapłaty przeciwko naszym Klientom. Sąd oddalił powództwo po naszym sprzeciwie, ale fundusz się nie poddał i wniósł apelację. Widać, że warto było walczyć do końca – sądy obu instancji wydały wyroki oddalające.

Wierzyciel: Prokura NSFIZ
Wysokość długu: 27.438,16 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, apelacja
Uzyskany efekt: Oddalenie powództwa w obu instancjach

Fundusz przejmuje długi

Zadłużenie Państwa K. to starego, niespłaconego zobowiązania, które Prokura NSFIZ odkupiła od jednego z banków. Po nieudanej windykacji tego nienależnego długu wierzyciel wtórny zdecydował się na poważniejszy krok i wystąpił do sądu o wydanie nakazu zapłaty. Po jego wydaniu przyjęliśmy pełnomocnictwo w tejże sprawie.

Kancelaria oddłużeniowa przyjmuje pełnomocnictwo

Kancelaria oddłużeniowa prowadząca Portal Dłużnika mieści się w Łodzi, ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Sprawa Państwa K. była rozpatrywana przez Sąd w Warszawie. Nasi prawnicy spotkali się wcześniej z Klientami w ich miejscu zamieszkania, zapoznali się z dokumentami i dokładnie omówili z nimi całą sytuację. Plan działania, który zaproponowali opierając się na doświadczeniu i wiedzy, został zaakceptowany przez Klientów i mogliśmy przystąpić do działania.

Fundusz odwołuje się od wyroku

Pierwszym krokiem było wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Sąd oddalił powództwo, ale Prokura NSFIZ odwołała się od tej decyzji, wnosząc apelację. Apelacja oczywiście została oddalona w całości. Cała sprawa kosztowała naszych Klientów sporo nerwów, ale my się nie poddaliśmy i walczyliśmy do końca, co przyniosło oczekiwane efekty.

Kancelaria oddłużeniowa

Kancelaria oddłużeniowa to zespół prawników specjalizujących się w sprawach związanych z długami – wiemy, jak interweniować w poszczególnych przypadkach, na co zwracać uwagę podczas analizy dokumentów oraz jak realnie pomóc Klientom, którzy borykają się z nawarstwiającym się zadłużeniem. Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas: pomoc@portal-dluznika.pl

Wyrok w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy