Sprawa z powództwa BOŚ umorzona – czyżby nie było wymagalności kredytu..?

Kancelaria oddłużeniowa wniosła sprzeciw w sprawie z powództwa BOŚ. Głównym zarzutem była przedwczesność powództwa wobec braku wymagalności. Postępowanie w sprawie na blisko 80 tysięcy złotych zostało umorzone bowiem powód nie uzupełnił braków pozwu. Egzekucja komornicza nie dojdzie do skutku.

Wierzyciel: Bank BOŚ S.A.
Wysokość długu: ok. 80 000 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu
Uzyskany efekt: Umorzone postępowanie

Dług w banku BOŚ

Za nami sprawa Pana Bogdana, który przez lata nie spłacał zobowiązań w banku BOŚ. Zobowiązanie na moment wniesienia powództwa wynosiło prawie 80 tysięcy złotych. Pan Bogdan otrzymał sądowy nakaz zapłaty z powództwa wierzyciela. Szukając sposobów na wyjście z trudnej sytuacji oraz konkretnej, prawniczej porady, trafił do nas.

Analiza dokumentów

Pierwszy etapem naszej pracy jest zawsze analiza dokumentów, która jest z resztą bezpłatna. Podczas przeglądania umów, pism, wezwań do zapłaty i oświadczeń Banku nasi prawnicy znaleźl szereg nieprawidłowości. Następnie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu podnosząc głównie brak wymagalności zobowiązania, a tym samym przedwczesność powództwa.

Oddłużanie

Bank został wezwany do uzupełnienia braków formalnych pozwu. Niestety nie uczynił tego i sprawa została umorzona. Dzięki temu Pan Bogdan nie musi już obawiać się wizyty komornika.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy