Kolejna wygrana z Profi Credit

Kilka miesięcy temu do naszej kancelarii trafiła Pani Joanna. Szukała całościowej pomocy w wielu sprawach zadłużeniowych, w tym z Profi Credit. A sytuacja wyglądała tak... Pani Joanna "ratując się" przed innymi wierzycielami pożyczyła kwotę ok 4000 zł. Niestety, jak to zazwyczaj bywa częściowe wpłaty właściwie niczego nie zmieniły, szybko był komornik i tym samym pożyczka Profi Credit także nie została spłacona w terminie. Wiadomo, jest dług trzeba go oddać, ale żeby z 4000 zł zrobiło się 13 000 zł plus dalsze koszty procesowe i odsetki. To skandal. Wzięliśmy więc Panią Joannę w obronę procesową. Prezentujemy wyrok w sprawie. Sąd zasądził 4000 zł czyli dokładnie tyle ile Pani pożyczyła, reszta czyli 9000 zł upadło.

Nasz email: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Profi Credit

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy