Wielka przegrana Funduszu HOIST w sądzie apelacyjnym

Pani Julia. Samotna matka dwójki małych dzieci. Po krótkim i burzliwym małżeństwie pozostały długi w tym zobowiązanie względem funduszu HOIST. Przy dochodach trzyosobowej rodziny nieco przekraczający 2500 zł miesięcznie dług na 27 000 zł plus koszty procesu i dalsze odsetki to jak gwóźdź do trumny. Ciężko sobie wyobrazić co by się stało, gdyby na wynagrodzeniu Pani Julii pojawił się komornik i prowadził egzekucję do kwoty wolnej czyli 1459,48 zł. Trzeba przecież zapłacić mieszkanie i media, trzeba coś zjeść, trzeba czasem kupić jakieś ubranie, książki do szkoły, leki itd itd. Właściwie skończyłoby się wegetacją na długie lata, a najbardziej pokrzywdzone w tym wszystkim byłyby te małe dzieciaki.

Na całe szczęście Pani Julia trafiła do naszej Kancelarii. Jak się skończyła ta sprawa? Sąd I instancji nie podzielił naszych racji, zasądził od pozwanej kwotę 27 000 zł plus oczywiście koszy i odsetki. Mając dobre przeczucie i wierząc w wynik sprawy zarekomendowaliśmy Pani Julii apelację. Co zrobił sąd II instancji? Oddalił powództwo w całości i zasądził koszty procesu od funduszu HOIST.

Nie pieniądze, a uśmiech dzieci i naszej Klientki wynagradzają wszystko.

Masz podobny problem? Pisz do nas koniecznie: pomoc@new.portal-dluznika.pl

Tagi: Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Kancelaria Prawna Exire, Hoist

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy