• Home
  • Chwilówki
  • Uwaga Łodzianie! Rewitalizacja Łodzi poprzez darmowe oddłużanie mieszkańców!

Uwaga Łodzianie! Rewitalizacja Łodzi poprzez darmowe oddłużanie mieszkańców!

Kilka dni temu do naszej Kancelarii w centrum Łodzi trafiło małżeństwo Państwa S. Niestety, historia ich życia okazała się niezwykle smutna, właściwie powiedziałbym wręcz dramatyczna. Kilka lat temu zostali zlicytowani. Nie mają już mieszkania, nie mają żadnego wartościowego majątku, oboje są na rentach, ledwo wiążą koniec z końcem. Pan S. po ciężkim leczeniu nowotworowym i wycięciu płuca. Pani S. ciężko schorowana astmatyczka. Po krótkiej rozmowie i analizie dokumentów doszliśmy do wniosku, że jesteśmy w stanie pomóc w większości spraw. Co ciekawe nasi goście mają niewielkie emerytury, ale od wielu lat dodatkowo pracują zanosząc do komorników i wierzycieli ponad 3000 zł miesięcznie, a długi zamiast maleć wciąż rosną i już właściwie nie widać żadnych perspektyw na lepsze, wolne od długów życie. I właściwie w tej historii nie byłoby niczego nowego, przecież z dłużnikami nie pracujemy od dziś, moglibyśmy opowiadać godzinami o ludzkich tragediach. Nie mniej to właśnie po tym spotkaniu zdaliśmy sobie sprawę, że w tej biednej, często zaniedbanej Łodzi, właśnie obok nas żyją ludzie, których głównym problemem nie jest piękny i efektowny dworzec Łódź Fabryczna, ani tym bardziej kamienice, skwery czy parkany. Ich głównym problemem jest przeżycie, właściwie przetrwanie od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Niestety przyczyną tej sytuacji często bywają także długi, a właściwie brak wiedzy, że z długów można wychodzić, że długi to nie koniec świata, że jest szereg możliwości… Chcielibyśmy więc zaproponować coś nowego, coś czego jeszcze na lokalnym łódzkim rynku nie było. Naszym zdaniem rewitalizacja Łodzi to przede wszystkim ludzie. To im trzeba w pierwszej kolejności pomóc. Chcielibyśmy więc dołączyć do ambitnego i bardzo cenionego przez nas programu realizowanego przez Urząd Miasta Łodzi i rewitalizować Łódź poprzez całkowicie darmowe oddłużanie mieszkańców Łodzi.

Co zrobić żeby przystąpić do naszego programu?

Należy przesłać do nas zgłoszenie na adres email: pomoc@portal-dluznika.pl z dopiskiem REWITALIZACJA ŁODZI. W odpowiedzi na zgłoszenie pracownik naszej Kancelarii niezwłocznie skontaktuje się i poprosi o dodatkowe informacje pozwalające na zapoznanie się z sytuacją. Jednocześnie zastrzegamy, że decyzja o przyjęciu sprawy / spraw podejmowana jest indywidualnie po szerokiej analizie. Podejmiemy sprawy w których rzeczywiście będziemy widzieli szanse powodzenia. Analiza jest także całkowicie bezpłatna.

Nasza akcja trwa do końca maja 2017 roku. Jeżeli wypali będziemy ją przedłużać lub powtarzać.

Czym jest rewitalizacja Łodzi? To nowatorski program, który dotyczy ośmiu obszarów w centrum Łodzi. Inwestycje zaplanowane w tych obszarach zostały podzielone na 29 projektów. Tyle zostanie ogłoszonych przetargów, większość z nich w pierwszej połowie 2017 roku. 

Tagi: Kancelaria Prawna Exire, Kancelaria Oddłużeniowa Białkowski, Rewitalizacja Łodzi