Antywindykacja to oddłużanie długów

4 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Już dawno zapomnieliśmy o tych czasach, kiedy sklepowe półki świeciły pustkami. Istotnie wówczas ludzie posiadali pieniądze, ale mieli, co za nie kupić. Z pewnością młodzi znają te opowieści od starszych osób. Ponieważ teraz wszystko się zmieniło i podaż przewyższa popyt, a towary wręcz wołają „kup mnie”, wielu z nas ulega pokusie i wydaje pieniądze ponad miarę. Niewątpliwie czasami niełatwo oprzeć się atrakcyjnym rzeczom, ale przecież to My sami decydujemy, jak wydamy dostępne środki. Przede wszystkim nie powinniśmy się zadłużać i należy mierzyć siły na zamiary. Jednak, kiedy mimo wszystko nie unikniemy zadłużenia, trzeba wiedzieć, że antywindykacja to oddłużanie długów, które pomaga wszystko ustabilizować. Dlatego nie zachowujcie biernej postawy, tylko kontaktujcie się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Bez wątpienia tak, jak w przypadku Pana Roberta znajdziemy rozwiązanie na Państwa problemy. Ponieważ mężczyzna tym razem został pozwany przez Smart AI, reprezentowaliśmy go także w tej sprawie. W rezultacie sąd wydał korzystny wyrok.      

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu: 4.290,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Antywindykacja to oddłużanie długów

Antywindykacja to oddłużanie

Jesteśmy nowoczesną Kancelarią Oddłużeniową, która w swojej pracy wykorzystuje wszystkie dostępne narzędzia. Ważny aspektem jest to, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Istotnie w naszym wydaniu antywindykacja to oddłużanie długów, które prowadzimy kompleksowo i w zindywidualizowany sposób. Z pewnością każdy, kto potrzebuje naszej pomocy prawnej, może ją otrzymać. Bezsprzecznie należy podkreślić, że świadczymy usługi wszystkim zadłużonym bez względu na ich miejsce zamieszkania. Bez wątpienia ma to ogromne znaczenie, gdyż każdy może skorzystać z pomocy naszych ekspertów od oddłużania, bez narażania się na zbędne koszty. Oczywiście mamy w tym miejscu na myśli osobiste wizyty w naszej Kancelarii, które byłyby dla wielu naprawdę uciążliwe, a często wręcz niemożliwe. Dlatego prowadzimy współpracę wykorzystując Internet, listy i rozmowy telefoniczne. Niewątpliwie w naszym wydaniu antywindykacja to oddłużanie długów, które przebiega w przemyślany i zaplanowany sposób. W rezultacie jesteśmy skuteczni, a poziom podejmowanych czynności prawnych, utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

Z pewnością muszą Państwo wiedzieć, że wierzyciele często dochodzą w sadach zapłaty niezasadnych długów. Istotnie wnoszone pozwy opierają się na wątpliwych przesłankach, jednak z powodu, że wielu nie podejmuje obrony, osiągają zamierzony rezultat. Oczywiście sędziowie na posiedzeniach niejawnych opierają się na stanowisku pozywającego i wydają nakazy zapłaty. Te po doręczeniu pozwanym, którzy chowają je do szuflady, stają się prawomocne. Oczywiście wcale tak nie musi się dziać, ponieważ w naszej Kancelarii antywindykacja to oddłużanie długów, które pozwala na skuteczną obronę przed roszczeniami wierzycieli. Załóżmy, że zostajesz naszym Klientem i przekazujesz swoje oddłużanie. Niewątpliwie na początku poprosimy o przesłanie mailem wszystkich dokumentów, które dotyczą zadłużenia. Potem podczas konsultacji prawnej przedstawimy plan działania i szczegółowo omówimy warunki współpracy. W związku z tym, po zawarciu umowy poprosimy jeszcze o udzielenie pełnomocnictwa i możemy już reprezentować Cię w sądzie.

Zostałeś pozwany i odebrałeś nakaz zapłaty, a teraz nie wiesz, co powinieneś zrobić? Prawdopodobnie też nie wiesz, co dokładnie skrywają zapisy umowy kredytowej czy tej zawartej z firmą pożyczkową. Z pewnością prowadzona przez nas antywindykacja to oddłużanie długów, które pozwala nie tylko rozwiać wszelkie wątpliwości, ale prowadzi do stabilizacji finansowej. Ze względu na fakt, że specjalizujemy się w sprawach, które dotyczą wszelakich długów, możesz zwrócić się do nas po pomoc prawną. Bez wątpienia otrzymasz wsparcie na najwyższym poziomie, a cały proces poprowadzą najlepsi eksperci od oddłużania. Do wyjaśnienia zapewne będzie wiele kwestii, ale to już zostaw nam.

Oddłużanie- tym się zajmujemy i osiągamy sukcesy procesowe

Gdy tracisz równowagę finansową, zwróć się do naszej Kancelarii Oddłużeniowej po specjalistyczną pomoc prawną. Istotnie antywindykacja to oddłużanie długów i na tym znamy się najlepiej. Ponieważ pozwany przez Smart AI już korzystał z naszych usług, po odebraniu nakazu zapłaty od razu się odezwał. Niewątpliwie już wiedział, że w takiej sytuacji trzeba działać szybko, ponieważ 14-sto dniowy termin na wniesienie sprzeciwu minie szybciej niż się wydaje. W rezultacie sfinalizował wszystkie formalności i przekazał swoją obronę. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok korzystny dla naszego Klienta.


Skuteczne oddłużanie kredytów i pożyczek

Skuteczne oddłużanie kredytów i pożyczek z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens. W obecnych czasach wielu Polaków zmaga się z problemem…

Sądowy nakaz zapłaty

Pani Aleksandrze doręczono sądowy nakaz zapłaty. Istotnie kobieta osobiście odebrała przesyłkę poleconą i jak sama nam powiedziała, bardzo się przestraszyła.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja to oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget