Zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią jest możliwe

24 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Współczesne życie często wiąże się z koniecznością zaciągania różnego rodzaju zobowiązań finansowych. Kredyty hipoteczne, pożyczki konsumenckie czy chwilówki to tylko niektóre przykłady. Kiedy jednak z różnych przyczyn spłata rat staje się problemem, pojawia się pytanie: czy możliwe jest zmniejszenie raty kredytu? W naszej Kancelarii Oddłużeniowej znamy odpowiedź na to pytanie i jest ona twierdząca. Pomożemy każdemu, kto chce uwolnić się od ciężaru zadłużenia i odzyskać pełnię życiowej radości. Zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią jest jak najbardziej możliwe.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 
1.716,34 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią jest możliwe

Zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, możemy Ci pomóc. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim interesem klienta, a nasze działania są zawsze indywidualnie dostosowane do jego potrzeb i możliwości finansowych.

Jeden z naszych klientów, pozwany przez wierzyciela, nie wiedział, jak poradzić sobie z rosnącym problemem zadłużenia. Sytuacja stała się krytyczna, kiedy otrzymał sądowy nakaz zapłaty. Wielu ludzi w takiej sytuacji czuje się bezradnych i nie wie, co robić dalej. My natomiast zaczęliśmy działać od razu, składając sprzeciw od nakazu zapłaty. Nasza interwencja była szybka i skuteczna – sąd oddalił powództwo wierzyciela w całości, co dla naszego klienta oznaczało uwolnienie się od zadłużenia. Zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią jest na wyciągnięcie ręki.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zawsze dokładnie analizuje sytuację prawno-finansową naszych klientów. Szukamy rozwiązań, które są zgodne z obowiązującym prawem, a jednocześnie maksymalnie korzystne dla osób, które reprezentujemy. W tym przypadku udało się wykazać wiele nieprawidłowości, co było podstawą do oddalenia powództwa.

Od wielu lat skutecznie pomagamy dłużnikom

Zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią

To również negocjacje z bankami i instytucjami finansowymi, co może prowadzić do obniżenia wysokości miesięcznych rat. Warto pamiętać, że każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej stawiamy na transparentność i otwarty dialog z klientem, aby w pełni zrozumieć jego potrzeby i możliwości. Wspólnie analizujemy wszelkie dostępne opcje i wybieramy najlepszą drogę do osiągnięcia celu, jakim jest uwolnienie się od długów.

Jeśli więc borykasz się z problemem zadłużenia, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to zespół doświadczonych prawników i doradców finansowych, którzy są gotowi pomóc Ci wyjść na prostą. Zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią jest możliwe, a nasze dotychczasowe sukcesy są najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać. Nie pozwól, aby długi zdominowały Twoje życie. Działaj razem z nami i ciesz się wolnością finansową, na którą zasługujesz.

Podsumowując, zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią jest nie tylko możliwe, ale i realne. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu oddłużeniowego, oferując profesjonalną pomoc i indywidualne podejście do problemu. Jeśli zmagasz się z zadłużeniem i szukasz skutecznych rozwiązań, skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy drogę do finansowej wolności. Nie czekaj bo problem sam się nie rozwiąże. Zacznij działać już dzisiaj. Przekonaj się, że oddłużanie z naszą Kancelarią Oddłużeniową to początek Twojego nowego życia.


Szybkie pożyczki to pułapka finansowa

Szybkie pożyczki to pułapka finansowa, która nie pomoże Ci w wyjściu na prostą. Wiele osób, znajdując się w trudnej sytuacji…

Prowadzimy oddłużanie osób fizycznych

Pozwany prze fundusz sekurytyzacyjny EOS o zapłatę 13.962,31 zł, zwrócił się do nas po pomoc prawną. Oczywiście doskonale wiedział, że…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zmniejszenie raty kredytu z naszą kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget