Fachowa pomoc dla zadłużonych to nasza codzienność

21 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej uzyskasz profesjonalną pomoc. Fachowa pomoc dla zadłużonych to nasza codzienność, pasja oraz misja. Zadłużenie to problem wielu Polaków, który często prowadzi do stresu i poczucia bezsilności. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej znajdziesz jednak wsparcie i rozwiązania, które pomogą Ci uporać się z trudną sytuacją finansową. Fachowa pomoc dla zadłużonych jest skuteczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 
1.746,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Fachowa pomoc dla zadłużonych

Fachowa pomoc dla zadłużonych

Z tego powodu do każdego klienta podchodzimy z empatią i zaangażowaniem. Kochamy to, co robimy i staramy się pomóc każdemu, kto znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Nasza praca to nie tylko zawód. To sposób, by realnie wpływać na życie ludzi.

Nasza klientka, która została pozwana przez wierzyciela Svea, znalazła się w dramatycznej sytuacji, w której nie widziała wyjścia. Samodzielnie nie dałaby sobie rady z przeciwnościami, które napotkała. Dzięki wsparciu naszej kancelarii i zaangażowaniu naszych specjalistów udało się odnieść sukces. Sąd oddalił powództwo w całości. Dla naszej klientki to nie tylko ulga, ale przede wszystkim odzyskanie wolności finansowej i szansa na nowy start bez ciężaru długów.

Takie historie są dla nas największym dowodem na to, że nasz wysiłek, praca, doświadczenie oraz wiedza są na wagę złota. Satysfakcja płynąca z pomocy innym i widoczne efekty naszej pracy to dla nas największa nagroda. Fachowa pomoc dla zadłużonych nas motywuje.

Oferujemy szeroki wachlarz usług oddłużeniowych

Począwszy od porad prawnych, przez negocjacje z wierzycielami, aż po reprezentację przed sądami. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie walki o Twoje finanse.

Zrozumienie przyczyn zadłużenia jest pierwszym krokiem do jego rozwiązania. Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową i dobierzemy optymalne rozwiązania, które pomogą Ci wyjść na prostą. Wspólnie opracujemy plan oddłużenia, który będzie realny do wykonania i pozwoli Ci stopniowo odzyskać kontrolę nad własnym budżetem.

W naszej Kancelarii znajdziesz zrozumienie, wsparcie i profesjonalne doradztwo. Nie pozwól, aby długi przejęły kontrolę nad Twoim życiem tylko skontaktuj się z nami i razem znajdziemy wyjście z nawet najtrudniejszej sytuacji finansowej. Fachowa pomoc dla zadłużonych to nasze codzienne wyzwanie, które podejmujemy z pełnym zaangażowaniem. Niezależnie od tego, czy Twoje zadłużenie jest wynikiem nieprzewidzianych wydarzeń, czy długotrwałych trudności finansowych, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Wspólnie możemy osiągnąć Twój cel – życie bez długów

Fachowa pomoc dla zadłużonych

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, które są dla naszych klientów na wagę złota. Pozwól sobie pomóc i zacznij działać już dziś. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Oddłużeniową i umówienia się na konsultację. Razem możemy więcej!

Walcz o swoje pieniądze. Przecież ciężko na to wszystko pracujesz dlatego nie pozwól wierzycielom zniszczyć Twojego życia. Nie poddawaj się, ponieważ podczas oddłużania trzeba być twardym i odpornym psychicznie na wiele spraw. Jeśli potrzebujesz wsparcia emocjonalnego, zadzwoń do nas. Chętnie z Tobą porozmawiamy i podpowiemy, jak podchodzić do tematu zadłużenia.

Uwierz nam, że w tej całej walce o lepsze jutro nie jesteś sam. Uwolnij się od długów razem z nami! Fachowa pomoc dla zadłużonych z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową się opłaca. Nie poddawaj się. Walcz o swoje i wyjdź na prostą.


Adwokat od długów z Łodzi

Czy adwokat od długów z Łodzi istnieje? W obliczu kłopotów prawnych, z którymi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie, nieocenioną…

Skuteczne oddłużanie w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Prezentowana dzisiaj sprawa, pokazuje, że pozywający także nie poddają się tak łatwo. Z pewnością Innovatio Risk Solutions wnosząc apelację, chciało…

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Fachowa pomoc dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget