Profesjonalny prawnik i antywindykacja to duet idealny

19 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Profesjonalny prawnik i antywindykacja to duet idealny. Ba! Wręcz nieodłączna para. W naszej kancelarii wszyscy dłużnicy mają zapewnioną profesjonalną pomoc. W dzisiejszych czasach, kiedy zadłużenie staje się coraz bardziej powszechne, profesjonalny prawnik specjalizujący się w antywindykacji jest niezbędny. Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Z naszą pomocą można skutecznie bronić się przed wierzycielami i uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
8.799,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Profesjonalny prawnik i antywindykacja to duet idealny

Profesjonalny prawnik i antywindykacja

Dzięki temu możemy zapewnić skuteczną obronę przed wszelkimi roszczeniami wierzycieli. Współpracujemy z klientami na każdym etapie postępowania, od analizy sytuacji, przez negocjacje z wierzycielami, aż po reprezentowanie w sądzie.

Przykładem skuteczności naszej pracy jest sprawa jednej z naszych klientek, która została pozwana przez wierzyciela Alektum. Klientka była przerażona i nie wiedziała, jak sobie poradzić z sytuacją. Dzięki naszej pomocy udało się jednak obronić przed roszczeniami i sąd oddalił powództwo w całości. Klientka była niezwykle wdzięczna i odetchnęła z ulgą, wiedząc, że może liczyć na naszą profesjonalną pomoc.

Wierzymy, że każdy zasługuje na sprawiedliwość i możliwość obrony swoich praw. Dlatego też nasza kancelaria oferuje pomoc prawną na najwyższym poziomie, aby nasi klienci mogli czuć się bezpieczni i chronieni przed nieuczciwymi wierzycielami. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na spotkanie z naszymi prawnikami.

Nasze usługi obejmują nie tylko reprezentowanie klientów przed sądem, ale także negocjacje z wierzycielami, doradztwo prawne oraz edukację finansową. Wierzymy, że każdy dłużnik zasługuje na profesjonalną pomoc prawną i robimy wszystko, aby ją zapewnić. Profesjonalny prawnik i antywindykacja to podstawa każdej Kancelarii Oddłużeniowej.

Jeśli więc borykasz się z problemami z wierzycielami, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Nasz zespół doświadczonych prawników pomoże Ci odzyskać spokój i uregulować Twoje finanse. Pamiętaj, że profesjonalny prawnik i antywindykacja to duet idealny, który może uratować Cię przed wieloma problemami.

Dlaczego właśnie wybrać naszą Kancelarię Oddłużeniową?

Profesjonalny prawnik i antywindykacja

Czasami ciężko jest odpowiedzieć na takie pytanie. Niemniej jednak my jesteśmy pewni swojej wiedzy oraz doświadczenia. Są zdecydowanie na wagę złota. Dodatkowo nasza mocna strona to:

1. Ochrona przed nieuczciwymi wierzycielami . Nasz profesjonalny prawnik zadba o to, abyś nie był nękany przez nieuczciwe firmy windykacyjne.

2. Skuteczna obrona przed egzekucją komorniczą. Dzięki naszej skutecznej antywindykacji, Twój majątek bezpieczny przed zajęciem przez komornika.

3. Indywidualne podejście do każdego klienta. Nasz prawnik poświęci czas, aby dokładnie zrozumieć Twoją sytuację i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

4. Szybkie i skuteczne działanie. Nie pozwól, aby długi zdominowały Twoje życie. Nasza kancelaria działa szybko, aby jak najszybciej odzyskać spokój finansowy.

5. Pełna transparentność i uczciwość. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i wątpliwości, zawsze działamy w zgodzie z prawem i etyką zawodową.

6. Wysoka skuteczność w negocjacjach z wierzycielami. Nasz prawnik ma bogate doświadczenie w negocjacjach i potrafi uzyskać korzystne warunki spłaty długów.

7. Ochrona praw konsumenta. Z nami możesz być pewien, że Twoje prawa jako konsumenta będą zawsze chronione.

8. Kompleksowa obsługa prawna. Oferujemy pełen zakres usług prawnych, od porad prawnych po reprezentację w sądzie.

9. Zrozumienie i empatia. Rozumiemy, że zadłużenie to ogromny stres, dlatego podchodzimy do każdego klienta z empatią i zrozumieniem.

Teraz już wiecie dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię Oddłużeniową. Nasz profesjonalny prawnik doskonale zna się na temacie oddłużania i antywindykacja również nie jest mu obca.


Czy kredyty bez sprawdzania zdolności kredytowej istnieją?

Kredyty bez sprawdzania zdolności nie istnieją. To stwierdzenie, które może wydawać się zaskakujące dla wielu osób, jednak jest to prawda.…

Oddłużanie to zaplanowany proces

Pani Dominika, która została pozwana przez Efficenter wiedziała, że oddłużanie to zaplanowany proces, który pozwoli jej wyjść z długów. Oczywiście…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalny prawnik i antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget