Oddłużanie to zaplanowany proces

Pani Dominika, która została pozwana przez Efficenter wiedziała, że oddłużanie to zaplanowany proces, który pozwoli jej wyjść z długów. Oczywiście o wszystkim dowiedziała się podczas konsultacji prawnej, którą odbyła z jednym z mecenasów z Portalu Dłużnika. Z pewnością ta rozmowa pomogła jej zrozumieć, jak to wszystko powinno wyglądać. Istotnie od tej chwili wiedziała, że może liczyć na naszą specjalistyczną pomoc prawną w oddłużaniu. W związku  z tym, po dopełnieniu formalności, czyli podpisaniu umowy i udzieleniu pełnomocnictwa, mnie musiała się już martwić. Ponieważ nasza kancelaria podjęła się reprezentacji w sądzie pozwanej przez wierzyciela wtórnego, dopilnowaliśmy, aby spór zakończył się sukcesem. W rezultacie po wniesionym sprzeciwie od nakazu zapłaty, został wydany wyrok. Sąd oddalił w całości powództwo Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.735,34 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

W naszej kancelarii oddłużanie to zaplanowany proces, który prowadzi do redukcji długów

Doskonale wiemy, że posiadanie długów, całkowicie zmienia życie zadłużonej osoby. Bez wątpienia traci ona poczucie bezpieczeństwa i cały czas żyje w strachu. Istotnie zastraszana przez windykację, boi się odebrać telefon, czy otworzyć drzwi własnego mieszkania. Z pewnością stan psychiczny, w którym się znajduje, tym bardziej nie pozwala jej racjonalnie myśleć. Dlatego w takiej sytuacji najlepiej zwrócić się po pomoc do kancelarii specjalizującej się w oddłużaniu. Niewątpliwie profesjonalne wsparcie całego zespołu Portalu Dłużnika sprawi, że zadłużony poczuje się o wiele pewniej. Przede wszystkim w naszej kancelarii oddłużanie to zaplanowany proces, którego celem jest redukcja długu Klienta. W związku z tym, zapraszamy do skorzystania z naszej konsultacji prawnej, podczas której dowiesz się, jak możemy Ci pomóc.

Bronimy Klientkę przed pozwem Efficenter

Pozwana przez Efficenter, przekonała się, jak cenna jest pomoc całego naszego zespołu. W rezultacie wygraliśmy dla Pani Dominiki, kolejny spór o zapłatę. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie to zaplanowany proces

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Oddłużanie to zaplanowany proces