Czy kredyty bez sprawdzania zdolności kredytowej istnieją?

19 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Kredyty bez sprawdzania zdolności nie istnieją. To stwierdzenie, które może wydawać się zaskakujące dla wielu osób, jednak jest to prawda. Żaden bank ani poważna instytucja finansowa nie udzieli Wam kredytu bez wcześniejszego sprawdzenia Waszej zdolności kredytowej. Jest to podstawowy warunek, który musi zostać spełniony, aby móc otrzymać pożyczkę.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
6.544,12 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Czy kredyty bez sprawdzania zdolności kredytowej istnieją?

Zdolność kredytowa to nic innego jak ocena naszej sytuacji finansowej, która pozwala bankowi lub instytucji finansowej ocenić, czy jesteśmy w stanie spłacić zobowiązanie. Obejmuje ona analizę naszych dochodów, wydatków, a także historii kredytowej. Dzięki temu bank może ocenić ryzyko związane z udzieleniem nam kredytu i podjąć decyzję o jego przyznaniu lub odmowie.

Jednakże, istnieją instytucje, które oferują pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej. Są to tak zwane parabanki, które nie podlegają takim samym regulacjom jak tradycyjne banki. Niestety, często oferują one pożyczki na bardzo niekorzystnych warunkach, z wysokimi oprocentowaniami i dodatkowymi opłatami. Parabanki lubią bogacić się na nieszczęściu ludzkim, wykorzystując trudną sytuację finansową osób, które nie mogą uzyskać kredytu w banku. W tym przypadku kredyty bez zdolności kredytowej są realne. Niestety!

Kancelaria Oddłużeniowa skutecznie broni w sądzie i wygrywa z Alektum

kredyty bez sprawdzania zdolności

Nasza klientka poczuła to na własnej skórze. Zdesperowana potrzebą szybkiej gotówki, zdecydowała się na pożyczkę w parabanku, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. Z czasem okazało się, że nie jest w stanie spłacić zobowiązania, a parabank zaczął nękać ją windykacją. Tysiące nieodebranych połączeń, monity wysyłane tradycyjną pocztą oraz e-maile. Na szczęście, dzięki naszej kancelarii, udało się jej uwolnić od pułapki finansowej. Sąd oddalił powództwo w całości. Nasze argumenty były nie do podważenia. Wierzyciel Alektum raczej nie miał z nami najmniejszych szans.

Dlatego też, zanim zdecydujecie się na pożyczkę, warto dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową i możliwości spłaty zobowiązania. Jeśli nie jesteście pewni swojej zdolności kredytowej, skonsultujcie się z doradcą finansowym, który pomoże Wam ocenić ryzyko i wybrać najlepszą opcję. Pamiętajcie, że pożyczka to zobowiązanie, które trzeba spłacić, a nierozważne decyzje mogą prowadzić do poważnych problemów finansowych. Kredyty bez zdolności kredytowej nie mają prawa bytu.

Pamiętajcie, że zawsze możecie skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców finansowych, którzy pomogą Wam znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Waszych potrzeb i możliwości finansowych. Nie dajcie się zwieść obietnicom szybkich i łatwych pieniędzy, ponieważ często kryją się za nimi pułapki, które mogą Was wpędzić w poważne kłopoty finansowe.

Stawiamy na profesjonalizm i uczciwość

Jeżeli potrzebujecie pomocy w sprawach finansowych, zapraszamy do kontaktu z nami. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Waszej sytuacji. Nie załamuj się, jeśli nie wiesz jak poradzić sobie z zadłużeniem. Być może dla Ciebie jest to temat wstydliwy ale dla nas to codzienność oraz pasja. Zadzwoń i daj sobie pomóc. Długi nie są końcem świata. Czasami życie się tak poukłada i nie mamy na to wpływu.

Grunt to nie poddawać się i walczyć o swoje pieniądze. Uwierz nam, że większość spraw w sądach wygrywamy a wierzyciele nie mają z nami najmniejszych szans. Nie czekaj aż długi zniszczą Twoje życie. Przecież to najcenniejsze, co masz! Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy o rozwiązaniu Twoich problemów finansowych.


Pokonaj zadłużenie firmy raz na zawsze

Zadłużenie firmy to problem, który dotyka wielu przedsiębiorców. Często są one wynikiem nieprzewidzianych sytuacji, takich jak nagłe spadki sprzedaży, nieuczciwi…

Profesjonalna pomoc w oddłużaniu z chwilówek

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura, który pozwał Panią Maję, to jeden z największych podmiotów zajmujących się skupem wierzytelności. Z pewnością trzeba się…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

kredyty bez sprawdzania zdolności kredytowej

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget