Pokonaj wszystkie długi firmy razem z nami

20 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy wiecie, że wszystkie długi firmy można pokonać? Czy wiecie, że wszystkie długi firmy to nie jest koniec świata? Jeśli nie, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Przekonacie się, tak jak przekonał się nasz klient, że wszystkie długi firmy są do pokonania z naszą kancelarią. Sąd oddalił powództwo w całości właśnie dzięki naszym działaniom. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Wystarczy chcieć walczyć o swoje pieniądze, swoją firmę i lepsze jutro. Zapraszamy do kontaktu. Z nami pokonasz wszystkie długi firmy i postawisz firmę na nogi.

Powód: BNP Paribas S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
2.018,47 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Wszystkie długi firmy to problem, który dotyka wielu przedsiębiorców. Często są one wynikiem nieprzewidzianych sytuacji, takich jak spadek koniunktury, problemy z płynnością finansową czy niewypłacalność kontrahentów. Jednak niezależnie od przyczyny długi nie muszą oznaczać końca działalności gospodarczej. Istnieją sposoby, aby je pokonać i wyjść z kryzysu finansowego.

Pokonaj wszystkie długi firmy razem z nami

wszystkie długi firmy

Posiadamy bogate doświadczenie i skuteczne metody działania, które pozwalają nam skutecznie walczyć o interesy naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że każda sytuacja ma rozwiązanie i nie ma sytuacji bez wyjścia.

Przykładem naszej skuteczności jest sprawa naszego klienta, którego wszystkie długi firmy zostały oddalone przez sąd w całości. Dzięki naszym działaniom udało się udowodnić, że powództwo było bezzasadne, a nasz klient mógł kontynuować działalność gospodarczą bez obciążenia długami.

Wierzymy, że każdy przedsiębiorca zasługuje na drugą szansę i możliwość prowadzenia działalności bez ciężaru długów. Dlatego też zachęcamy wszystkich, którzy borykają się z problemem długów firmowych, do skorzystania z naszych usług. Z nami pokonacie wszystkie długi firmy i postawicie firmę na nogi.

Pamiętajcie, że długi to nie koniec świata. Wystarczy chcieć walczyć o swoje pieniądze, swoją firmę i lepsze jutro. My pomożemy Wam w tej walce. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Razem pokonamy Wasze problemy finansowe i pomożemy Wam odzyskać stabilność finansową.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, aby pomóc naszym klientom wyjść z długów i odzyskać stabilność finansową. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to Twoja szansa na nowy początek. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zacznij walczyć o lepsze jutro.

Nie pozwólcie, aby długi stały się przeszkodą w osiąganiu sukcesu

Niestety, w dzisiejszych czasach ludzie, którzy mają długi wstydzą się rozmawiać i o tym mówić głośno. Zupełnie niepotrzebnie. Długi potrafią uprzykrzyć życie człowiekowi dlatego powinno się o nich rozmawiać. Po co wszystko dusić w sobie? Po co stres? Skorzystajcie z naszych usług i przekonajcie się, że z nami możecie wyjść na prostą. Czekamy na Wasz kontakt! Pomogliśmy już setkom osób. Każdy miał inne długi i zupełnie inne podejście do nich. Nasza kancelaria podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje informujemy swoich klientów. Proponujemy różne rozwiązania. Proces oddłużania dopasowujemy indywidualnie do każdej sytuacji naszego klienta.

Należy tylko pamiętać o jednej rzeczy. Oddłużanie to proces długi i bywa męczący oraz skomplikowany. Prosimy zawsze każdego kto do nas zadzwoni aby nie oddłużał się na własną rękę. Takie oddłużanie może przynieść więcej problemów niż pożytku.


Profesjonalny prawnik i antywindykacja to duet idealny

Profesjonalny prawnik i antywindykacja to duet idealny. Ba! Wręcz nieodłączna para. W naszej kancelarii wszyscy dłużnicy mają zapewnioną profesjonalną pomoc.…

Uczciwe firmy zajmujące się oddłużaniem

Wielu Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej pozywają wierzyciele wtórni. Istotnie sprzedaż długów to bardzo popularna i zgodna z prawem czynność. Z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wszystkie długi firmy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget