Pokonaj zadłużenie firmy raz na zawsze

19 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zadłużenie firmy to problem, który dotyka wielu przedsiębiorców. Często są one wynikiem nieprzewidzianych sytuacji, takich jak nagłe spadki sprzedaży, nieuczciwi kontrahenci czy zmiany na rynku. Jednak nie oznacza to, że musimy się poddać i pozwolić, aby nasza firma upadła. Istnieje wiele sposobów, aby wyjść z długów i postawić firmę na nogi.

Powód: SAF S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
5.000,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pokonaj zadłużenie firmy raz na zawsze

zadłużenie firmy

Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w negocjacjach z wierzycielami oraz reprezentowaniu klientów przed sądem. Generalnie od ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalnym oddłużaniem osób fizycznych oraz firm. Jesteśmy przekonani, że każdy problem można rozwiązać, jeśli tylko podejdzie się do niego z odpowiednią determinacją i wiedzą.

Przykładem naszej skuteczności jest historia jednego z naszych klientów. Jego firma była na skraju bankructwa, zaległości finansowe rosły, a wierzyciele coraz bardziej naciskali. Jednak dzięki naszej pomocy sąd oddalił powództwo w całości. Dzięki temu nasz klient mógł skupić się na odbudowie swojego biznesu, zamiast martwić się o konsekwencje prawne.

Wierzymy, że każda firma ma potencjał, który można wykorzystać, aby odnieść sukces. Dlatego też z pasją podchodzimy do każdego przypadku, analizując sytuację finansową firmy i szukając najlepszych rozwiązań. Nie boimy się trudnych wyzwań i jesteśmy gotowi walczyć o przyszłość naszych klientów. Zadłużenie firmy można pokonać!

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemem długów firmowych. Często wydaje się, że nie ma wyjścia z tej sytuacji. Ale to nieprawda. Istnieją sposoby na pokonanie długów firmowych i odzyskanie stabilności finansowej. Jeśli chcesz aby Twoja firma mogła się dalej rozwijać nie przekreślaj jej tylko i wyłącznie dlatego, że masz długi. Usiądź na spokojnie i przemyśl sprawę. Wystarczy się z nami skontaktować. Porozmawiamy i pomyślimy wspólnie, jak pokonać zadłużenie firmy. Dzięki nam Twoja firma stanie na nogi.

Jeśli więc Twoja firma boryka się z problemami finansowymi, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wyjść z długów i postawić firmę na nogi. Pamiętaj, zadłużenie firmy to nie koniec świata, a z odpowiednim wsparciem można je pokonać. Dla niektórych osób firma to jedyne źródło utrzymania. Nie pozwól aby długi pokonały Twoją firmę i przekreśliły Twoje marzenia.

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to zespół doświadczonych prawników i doradców

Rozumiemy, że każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też oferujemy szeroki zakres usług, które pomogą Ci uporać się z długami i odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym.

Jesteśmy godną zaufania Kancelarią Oddłużeniową, która z pasją podchodzi do każdego klienta. Naszym celem jest pomoc w wyjściu z długów i odzyskaniu stabilności finansowej. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij swoją drogę do wolności finansowej.

Współpracując z nami, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, skuteczne negocjacje z wierzycielami oraz pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowania upadłościowego, jeśli będzie taka konieczność. Z nami masz szansę na nowy start i życie bez długów. Zadzwón do nas i przekonaj się! Odpowiemy na każde Twoje pytanie i znajdziemy rozwiązanie aby wyprowadzić Cię na prostą.


Naprawdę dobry prawnik od długów skutecznie Cię oddłuży

Czy wiecie, że naprawdę dobry prawnik od długów istnieje? Spotkacie go w najlepszej Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego. Naprawdę dobry prawnik…

Pożyczka z komornikiem nie jest dobrym rozwiązaniem

Pożyczka z komornikiem zaciągnięta przez Panią Marię, wcale nie pomogła jej wyjść z długów. Chociaż rzeczywiście zamknęła dług, który był…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

zadłużenie firmy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget