Poszukiwany skuteczny prawnik od długów

Poszukiwany skuteczny prawnik od długów? W naszej kancelarii możecie Państwo liczyć na wyspecjalizowaną pomoc prawną. Bez wątpienia prawnik od długów, który zajął się sprawą Pani Leny, doskonale wiedział, co należy zrobić. Istotnie kobieta została pozwana przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę aż 11.181,45 zł. Oczywiście to nie Ultimo udzieliło kobiecie pożyczki, ale jedna z firm pozabankowych, która sprzedała nierozliczone zobowiązanie na rzecz tej spółki. Chociaż sprawa dotyczyła niezamkniętego kredytu bankowego, po analizie dokumentów, widzieliśmy szansę na oddalenie powództwa. W związku z tym, wnosząc sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, podważyliśmy zasadność podniesionego roszczenie.  Finalnie przedstawione przez pełnomocnika pozwanej argumenty, zadziałały na jej korzyść. Sędzia wydał wyrok oddalający w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.    

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 11.181,45 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Poszukiwany skuteczny prawnik od długów

Już nie raz pisaliśmy, że im prędzej zacznie się wychodzenie z długów, tym szybciej odzyska się płynność finansową. Prawnik od długów, który specjalizuje się w tego typu sprawach, udzieli skutecznej pomocy. Bez wątpienia zanim przystąpi do jakichkolwiek czynności prawnych, musi bardzo dokładnie zapoznać się nie tylko sytuację zadłużonej osoby. Oczywiście najważniejsze są dokumenty związane z każdą ze spraw, ponieważ to na ich podstawie ustala plan oddłużania. Istotnie, kiedy w grę wchodzi obrona procesowa czy nawet negocjacje, mecenas nie konfabuluje, tylko opiera się na dowodach. Bezsprzecznie tylko takie działanie może zadziałać na korzyść Klientka, który przecież liczy na swojego pełnomocnika. Dlatego szukajcie Państwo pomocy w oddłużaniu w kancelariach, które potrafią oddłużać. Niepodważalnie właśnie do takich należy nasz Portal Dłużnika.

Poszukiwany skuteczny prawnik od długów? Portal Dłużnika to najlepszy wybór.

Powództwo Ultimo Portfolio Investment upada w sądzie

W prezentowanej dzisiaj sprawie Ultimo Portfolio Investment, pozwało naszą Klientkę o zapłatę 11.181,45 zł. Oczywiście po zapoznaniu się z dokumentami sprawy, przystąpiliśmy do obrony. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Poszukiwany skuteczny prawnik od długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Poszukiwany skuteczny prawnik od długów