Pożyczka pozabankowa online zrujnuje Ci życie

10 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pożyczka pozabankowa online absolutnie nie rozwiąże Twoich problemów. Ona szybciej zniszczy Ci życie. W dzisiejszych czasach, kiedy życie płynie szybko i potrzeby finansowe często wyprzedzają możliwości naszego portfela, wiele osób szuka szybkich rozwiązań swoich problemów. Jednym z nich jest pożyczka pozabankowa, która na pierwszy rzut oka wydaje się być wybawieniem. Jednakże, jak mówi przysłowie, nie wszystko złoto, co się świeci. Pożyczka pozabankowa nie pomoże Ci wyjść z długów, a wręcz przeciwnie – może stać się kolejnym ciężarem, który przygniecie Cię do ziemi.

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
5.069,25 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Pożyczka pozabankowa online może zrujnować Ci życie

pożyczka pozabankowa online

Wystarczy kilka kliknięć, podanie podstawowych danych i gotówka ląduje na koncie. Brzmi kusząco, prawda? Ale co z tego, skoro jest to kolejne zobowiązanie finansowe, które należy spłacić – często z ogromnymi odsetkami. Oprocentowanie pożyczek pozabankowych bywa wielokrotnie wyższe niż w przypadku kredytów bankowych, co sprawia, że szybko można wpaść w spiralę długów.

W naszej praktyce zawodowej spotkaliśmy wiele osób, które w dobrej wierze zaciągnęły pożyczkę pozabankową, myśląc, że to rozwiązanie ich problemów. Jednak rzeczywistość okazała się brutalna. Pewna kobieta zaciągnęła pożyczkę, aby pokryć nagłe wydatki. Niestety, nie była w stanie terminowo spłacić rat, co doprowadziło do kolejnych pożyczek, aby wyjść z finansowego dołka. W końcu została pozwana przez wierzyciela. Pożyczka pozabankowa online w jej przypadku okazała się pułapką.

Pani Katarzyna zgłosiła się do nas po pomoc. Dobrze zrobiła, ponieważ udało się nam obronić jej interesy przed sądem, który oddalił powództwo w całości. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia. Proces sądowy to dodatkowy stres, koszty i czas, który trzeba poświęcić na walkę o swoje prawa. A przecież można było tego uniknąć, nie decydując się na pożyczkę, która z założenia miała pomóc, a stała się przekleństwem.

Zanim zdecydujesz się na pożyczkę pozabankową, zastanów się dwa razy. Czy naprawdę jest to jedyna opcja? Czy masz pewność, że będziesz w stanie spłacić dług wraz z naliczonymi odsetkami? Pamiętaj, że pożyczka pozabankowa online to nie prezent, to zobowiązanie, które trzeba wypełnić. A ryzyko wpadnięcia w spiralę zadłużenia jest bardzo wysokie.

Warto poszukać pomocy u specjalistów

pożyczka pozabankowa online

Doradcy finansowi, prawnicy czy Kancelarie Oddłużeniowe zajmujące się wsparciem osób zadłużonych mogą pomóc w znalezieniu wyjścia z trudnej sytuacji. Możliwe jest także skorzystanie z różnych form oddłużania , które pozwolą na ich spłatę na łatwiejszych warunkach. Wszystko zależy od sytuacji klienta. W przypadku naszej kancelarii dokładnie analizujemy wszystkie za i przeciw aby dobrać odpowiedni proces oddłużania do każdej osoby.

Pamiętaj, że pożyczka pozabankowa online to nie rozwiązanie, a kolejny problem, który może Cię zniszczyć. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się nad konsekwencjami i poszukaj alternatywnych rozwiązań. Twoje finanse i spokój ducha są tego warte. Nie pozwól, by chwilowa potrzeba stała się Twoim osobistym Omenem, który zwiastuje finansowe zniszczenie. Zapomnij o takich rozwiązaniach, jak właśnie pożyczka pozabankowa online.

Jeśli jednak jesteś już w sytuacji, która z Twojego punktu widzenia wygląda na skomplikowaną i nie do przejścia, zadzwoń lub napisz do naszej Kancelarii Oddłużeniowej. My z pewnością będziemy Ci w stanie pomóc odzyskać spokój ducha.


Profesjonalne oddłużanie i pomoc z prawdziwego zdarzenia

Profesjonalne oddłużanie i pomoc z prawdziwego zdarzenia to duet idealny. Tak właśnie wygląda nasza Kancelaria Oddłużeniowa. Profesjonalne, skuteczne oddłużanie i…

Profesjonalne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Svea Ekonomi Cyprus kupiła dług Pana Miłosza, a następnie wniosła do sądu pozew o zapłatę. Ze względu na ten fakt,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

pożyczka pozabankowa online

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget