Oddłużanie z chwilówek po cesji

Pani Mariola postanowiła pokrzyżować plany GetPro i skorzystała z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu. Niewątpliwie oddłużanie z chwilówek po cesji, jest tym na czym znamy się najlepiej. Oczywiście pozwana przez wierzyciela wtórnego wiedziała, że kiedy znajdzie się w takiej sytuacji, przekaże swoją sprawę do naszej kancelarii. W związku z tym zaraz po odebraniu wspomnianych wyżej dokumentów, napisała maila na nasz adres pomoc@portal-dluznika.pl. Bezzwłocznie umówiliśmy się na konsultację prawną i przedstawiliśmy możliwe rozwiązania. Z pewnością w tym przypadku wchodziła w grę jedynie aktywna obrona przed podniesionym roszczeniem, W rezultacie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i sędzia oddalił w całości powództwo Opus Collection.

Powód: GetPro NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 3.497,17 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Oddłużanie z chwilówek po cesji jest tym, w czym się specjalizujemy

Nigdy do końca nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co może wydarzyć się w naszym życiu. Godnym uwagi jest fakt, że czasami i Tym zapobiegliwym przydarzają się kłopoty finansowe. W związku z tym, kiedy wpadną w długi- pomoc prawna w oddłużaniu, okazuje się także im potrzebna. Dlatego, nie oceniajmy surowo tych, którzy borykają się z problemem zadłużenia, ponieważ sami nie wiemy, czy nie znajdziemy się w takiej sytuacji. W związku z tym, kiedy ktoś z naszych bliskich czy znajomych wpadł w długi, starajmy się go wspierać i szukać mądrych rozwiązań. Bez wątpienia skierowanie swoich kroków do naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika, okażą się najlepszym rozwiązaniem. Sztab ekspertów zaplanuje i profesjonalnie poprowadzi cały proces.

Wygrywamy w sądzie z Opus Collection

Oddłużanie z chwilówek po cesji jest tym, w czym się specjalizujemy. Reprezentowaliśmy naszą Klientkę w sprawie o zapłatę z powództwa Opus Collection. W rezultacie skutecznie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty, zadziałał na korzyść Pani Kaliny. Sąd wydał wyrok i oddalił całe roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z chwilówek po cesji