Nasz najlepszy prawnik od długów rozwiąże Twoje problemy

10 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Czy nasz najlepszy prawnik od długów rozwiąże problemy finansowe? To pytanie, na które osoby zadłużone szukają odpowiedzi. W dzisiejszych czasach, kiedy życie jest coraz droższe, pojawiają się problemy z pracą wiele osób popada w długi. Wyjście z długów nie jest tematem łatwym. Wymaga bardzo dużo cierpliwości, wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego, jeśli chcesz pokonać długi, nasz najlepszy prawnik od długów z przyjemnością Ci pomoże.

Powód: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
5.301,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Zdajemy sobie sprawę, że długi potrafią człowieka wykończyć. Wieczny stres, nerwy. Osoby zadłużone nie są w stanie myśleć racjonalnie i walczyć z długami na własną rękę. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje pomoc w oddłużaniu. Zajmujemy się oddłużaniem od początku do końca i co najważniejsze do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Przekonał się o tym nasz klient, pan Marek. Niestety ale wpadł w spiralę zadłużenia i nie był w stanie sobie sam poradzić. Szukał Kancelarii Oddłużeniowej, która pomoże mu wyjść na prostą i podejmie się walki z jego długami. Zgłosił się do nas po pomoc. Zapoznaliśmy się z jego sprawą i przygotowaliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty.

Nasz najlepszy prawnik od długów pomógł wygrać kolejną sprawę

Nasz najlepszy prawnik od długów

Klient po odebraniu sądowego nakazu zapłaty musiał w ciągu 2 tygodni złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty. Nasz najlepszy prawnik od długów wie doskonale, jak przygotować skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. W imieniu naszego klienta złożyliśmy taki sprzeciw. Oczekiwaliśmy na decyzję sądu. Sąd oddalił powództwo w całości. Dla naszego klienta oznaczało to wolność finansową oraz spokój. Brak telefonów od wierzyciela, brak wiadomości e-mail oraz smsów. Jednym słowem cisza.

Oddłużanie to proces skomplikowany i długi. Nie ma jednakowego lekarstwa dla wszystkich. Każdy klient ma swoją historię, swoje długi i inne podejście. My jesteśmy od tego aby klienci czuli się bezpiecznie aby byli wolni i mogli spać spokojnie. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Nie stosujemy jednakowego template na każdego klienta.

Nasz najlepszy prawnik od długów to osoba, która zna się na oddłużaniu. Ma wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu spraw oddłużeniowych i prawa cywilnego. Dodatkowo jest to osoba, która potrafi negocjować i stawiać na swoim. Wie, jak rozmawiać z ludźmi, jak ich wysłuchać i na co zwrócić uwagę.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego zajmuje się oddłużaniem od ponad 20 lat

Nasz najlepszy prawnik od długów

To bardzo długi okres czasu. Specjalizujemy się w dziedzinie oddłużania a nasza wiedza i doświadczenie są na wagę złota. Uważamy, że z długów z odpowiednią pomocą i profesjonalnym wsparciem można wyjść. Trzeba tylko chcieć się oddłużyć i mieć zaufanego partnera w postaci Kancelarii Oddłużeniowej. Większość spraw w sądach wygrywamy.

Jako eksperci od długów wiemy, że nasz najlepszy prawnik od długów powinien posiadać bardzo dużo cech, bez których świadczenie usług dla Klientów zadłużonych nie byłoby możliwe. Taki prawnik powinien mieć ułożony plan oddłużania i wiedzieć, jak ten plan zrealizować. Każda metoda oddłużania powinna być dostosowana do sytuacji konkretnego dłużnika. Nie można wszystkich klientów traktować tak samo. Nasz najlepszy prawnik od długów wie również, że spotkać można na drodze trudnego wierzyciela. W takim wypadku konieczna jest umiejętność prowadzenia trudnych negocjacji z trudnym wierzycielem. Od tego również zależą dalsze losy naszych klientów.

Portal Dłużnika to Twój ekspert od długów. Skontaktuj się z nami i daj sobie pomóc a zobaczysz, że długi można pokonać i cieszyć się życiem. Nie poddawaj się tylko walcz o swoje lepsze jutro. Z nami wszystko jest możliwe.


Pożyczka pozabankowa online zrujnuje Ci życie

Pożyczka pozabankowa online absolutnie nie rozwiąże Twoich problemów. Ona szybciej zniszczy Ci życie. W dzisiejszych czasach, kiedy życie płynie szybko i…

Sprzeciw od nakazu zapłaty to pismo procesowe

Sprzeciw od nakazu zapłaty to pismo procesowe, które może przeważyć o sprawie toczącej się przed sądem. Oczywiście stanie się ono…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nasz najlepszy prawnik od długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget