Skuteczne zmniejszenie raty kredytu

14 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Na szczęście dla wielu zadłużonych Internet nie tylko wpędza ich w kłopoty, ale także pozwala znaleźć odpowiednią pomoc. Istotnie to najczęściej właśnie w sieci nasi Klienci znajdują najróżniejsze finansowania, przez które wpadają w długi. Chociaż są też i tacy, którzy regulują płatności wobec banków, ale sprawie im to coraz większą trudność. Z pewnością i w takiej sytuacji możemy przyjść z pomocą i skuteczne zmniejszenie raty kredytu stanie się jak najbardziej realne. Oczywiście, aby uniknąć wypowiedzenia umowy kredytowej, trzeba odpowiednio wcześnie podjąć rozmowy z wierzycielem. Niewątpliwie najbezpieczniej, gdy ich prowadzeniem zajmą się specjaliści od oddłużania z naszej Kancelarii. Ze względu na fakt, ze mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, zdecydowaną większość negocjacji zamykamy na korzyść dłużników. Ponieważ także aktywnie działamy w innych sprawach, reprezentowaliśmy w sądzie pozwana przez Feniko Finanse. Przede wszystkim wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty, wskazaliśmy na niezasadność dochodzonego roszczenia. W rezultacie zapadł wyrok oddalający całe powództwo firmy pożyczkowej.

Powód: Feniko Finanse Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
4.202,60 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne zmniejszenie raty kredytu jest możliwe

Skuteczne zmniejszenie raty kredytu

Nie wątpimy w to, że każdy, kto zaciągnął kredyt w banku w chwili finalizowania umowy, nie brał pod uwagę tego, że może mieć trudności z jego spłatą. Istotnie szczególnie instytucje bankowe, sprawdzają zdolność kredytową konsumentów i dopiero po pozytywnej weryfikacji udzielają finansowania. Oczywiście to daje także poczucie bezpieczeństwa Klientowi, ale jak wiemy, na przestrzeni lat wiele może się zmienić. Dlatego tak wielu zwraca się do nas z pytaniem, czy skuteczne zmniejszenie raty kredytu jest w ich przypadku możliwe. Niewątpliwie bez zapoznania się z zapisami zawartymi w umowie nie wiele możemy powiedzieć. Bezsprzecznie to właśnie w niej są informacje, które pozwolą nam właściwie ocenić sytuację. W związku z tym, zanim wydamy opinię, musimy poddać analizie dokumenty związane z konkretnym kredytem. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami w oddłużaniu, nie ferujemy wyroków, bez dokładnej znajomości tematu.

Bardzo dużo rozmawiamy z naszymi Klientami. Bez wątpienia zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest komunikacja. Jednocześnie przykładamy uwagę do wypowiadanych słów, ponieważ wiemy, że mają one duże znaczenia. Dlatego też nie oczekujcie Państwo od nas, że po jednej rozmowie telefonicznej, przedstawimy plan oddłużania. Istotnie podobnie rzeczy się mają, gdy pytacie nas o skuteczne zmniejszenie raty kredytu. Ponieważ to, czy rzeczywiście jest ono możliwe, powie nam dopiero umowa, którą zawarliście z bankiem. Niewątpliwie bez niej możemy tylko gdybać, a przecież nie o to nam wszystkim chodzi. Przede wszystkim oczekujecie od nas konkretów, a o nich możemy porozmawiać dopiero wówczas, gdy dokonamy analizy dokumentów. Oczywiście wiemy, że chcecie szybko otrzymać informację zwrotną, dlatego zaraz po otrzymaniu potrzebnych papierów, bierzmy się do pracy.

Niejednokrotnie bywa i tak, że kiedy prowadzimy kompleksowe oddłużanie Klienta, pytamy go o zobowiązania, które spłaca bez opóźnień. Z pewnością najczęściej dotyczy to zobowiązań na rzecz banków. Istotnie to ich pilnujemy najbardziej, gdyż w razie wypowiedzenia umowy, do zapłaty są bardzo duże pieniądze. A wracając do sedna sprawy, interesują nas skuteczne zmniejszenie raty kredytu, które pozwoli uwolnić środki, tak potrzebne podczas wychodzenia z długów. Bezsprzecznie nasze doświadczenie pokazuje, że także te instytucje finansowe nie zawsze działają tak jak powinny. Dlatego też oko specjalisty od oddłużania jest w stanie wychwycić wszelkie nieprawidłowości, które pozwolą na podjęcie rozmów z bankiem, których celem będzie obniżenie comiesięcznych płatności. W związku z tym, nawet profilaktycznie zalecamy poddanie analizie umów zawieranych z bankami. Oczywiście podejmiemy się tego zadania i z pełnym profesjonalizmem podejdziemy do tematu.

Skuteczne zmniejszenie raty kredytu może stać się faktem

W przypadku wielu naszych Klientów, sprawy kończą się także podpisywaniem ugód lub aneksów do umów. Bezsprzecznie skuteczne zmniejszenie raty kredytu jest korzystne dla dłużnika, ponieważ dzięki temu ma więcej pieniędzy na inne wydatki. Istotnie zapobiega to pogłębianiu zadłużenia, ale trzeba działać odpowiednie wcześnie. Niewątpliwie Pani Izabela nie zareagowała na czas i wpadła w spore długi. Na szczęście teraz oddłuża się z naszą pomocą i zaczyna wychodzić na finansową prosta. Dzisiaj prezentujemy wyrok sądu, gdzie oddalono w całości powództwo Feniko Finanse.


Pożyczka online bez sprawdzania zdolności. Czy to dobry pomysł?

Pożyczka online bez sprawdzania zdolności brzmi zachęcająco? Zapomnij! To tylko dobry chwyt marketingowy, który może Cię pogrążyć. W obliczu nagłej potrzeby finansowej wiele osób szuka szybkiego rozwiązania, które pozwoli im na błyskawiczne…

Prowadzimy oddłużanie z kredytów

Portal Dłużnika to kancelaria prawna specjalizująca się w oddłużaniu. Z pewnością, dlatego Pan Cezary zwrócił się do nas po pomoc prawną, kiedy został pozwany przez Prokura. Niewątpliwie obawiał się tego procesu, ponieważ…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne zmniejszenie raty kredytu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget