Każda pętla zadłużenia wymaga specjalistycznej pomocy

1 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Oddłużanie nie jest zero- jedynkowym procesem. Istotnie nikt nie wie lepiej od naszych mecenasów, ile najróżniejszych odcieni widzimy, kiedy prowadzimy sprawy związane z długami. Bez wątpienia także każda pętla zadłużenia wymaga od nas spersonalizowanego podejścia, gdyż tylko takie zagwarantuje Klientowi sukces. Oczywiście każdy tego typu proces powinien zakończyć się całkowitym wyzerowaniem długu. Z pewnością podejmujemy takie czynności prawne, aby właśnie tak się działo. Niestety musimy w tym miejscu nadmienić, że nie zawsze tak się dzieje i to nie z naszej winy. Istotnie bywa, że to sami dłużnicy bez konkretnego powodu przerywają oddłużanie lub za naszymi plecami, zaciągają kolejne długi. Niewątpliwie w takich sytuacjach jesteśmy bezradni i nic nie możemy zrobić. Na szczęście Pan Marcin bardzo poważnie podchodzi do tego tematu i robi wszystko po wcześniejszej konsultacji z naszą Kancelarią. A My bronimy Klienta w kolejnej sprawie o zapłatę i wygrywamy proces. W rezultacie sąd oddala całe powództwo Ententa Collection.

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
1.020.76 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Każda pętla zadłużenia wymaga spersonalizowanego planu oddłużania

Każda pętla zadłużenia

Każdy, kto decyduje się na prowadzenie działalności oddłużeniowej, powinien zdawać sobie sprawę, że jest to naprawdę trudna praca. Ponieważ prowadzenie procesu oddłużeniowego ma wiele twarzy, oprócz odpowiedniej wiedzy, trzeba cechować się elastycznością. Z pewnością każda pętla zadłużenia jest inna, dlatego wymaga indywidualnego podejścia. Istotnie nawet ustalony wcześniej plan działania jest czasami wielokrotnie modyfikowany. Przede wszystkim wiąże się to z tym, że oddłużanie można porównać do żywego organizmu, który czasami reaguje w nieprzewidziany sposób na różne sytuacje. W związku z tym, aby zachować wysoką skuteczność, nie można działać stosując utarte schematy. Oczywiście wymaga to także niesamowitego refleksu, żeby błyskawicznie reagować w zmieniających się warunkach.

Zapewniamy Państwa, że nigdy nie podjęlibyśmy się prowadzenia czynności oddłużeniowych, gdybyśmy nie czuli się dobrze w tej dziedzinie. Bezsprzecznie trzeba doskonale znać się na tym, co się robi, aby pomagać, a nie szkodzić. Ponieważ każda pętla zadłużenia to zupełnie inna historia, wymaga ona od naszego zespołu ogromnego zaangażowania. Oczywiście wśród wielu przeterminowanych długów, znajdują się takie, z których zamknięciem nie powinniśmy mieć większych trudności. Jednak są i te bardziej wymagające, które pochłaniają mnóstwo pracy i zaangażowania ekspertów z różnych dziedzin. Niewątpliwie w naszej Kancelarii Oddłużeniowej nie mamy z tym problemów, ponieważ nasza kadra jest w stanie udźwignąć najtrudniejsze sprawy. Dlatego należymy do czołówki najlepszych oddłużeniowców w Polsce. Z pewnością jesteśmy z tego dumni i jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby nasza skuteczność nadal utrzymywała się na tak wysokim poziomie.

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę, w czym czuje się dobrze. Oczywiście nie mamy w tym miejscu na myśli ubrania, ale chodzi o predyspozycje zawodowe. Przede wszystkim właśnie te predyspozycje zdecydują czy to, czym zajmiemy się w dorosłym życiu, przełoży się na odpowiednią jakość. Istotnie tak jak każda pętla zadłużenia posiada swoje indywidualne cechy, tak my wybierając swój zawód, powinniśmy kierować się tym, w czym odnajdujemy się najlepiej. Z pewnością byłoby wspaniale, gdy jednocześnie wykonywany zawód zgadzał się z naszymi zainteresowaniami. Niewątpliwie nie ma nic lepszego, od realizowania swoich pasji w pracy, którą codziennie wykonujemy. Bezsprzecznie doskonale wiemy, o czym w tym miejscu piszemy, ponieważ nasz zespół tworzą pasjonaci oddłużania. Bez wątpienia właśnie dlatego nie nudzi nas to, co robimy i w związku z tym, skutecznie pomagamy zadłużonym.

Każda pętla zadłużenia to wyzwanie. Skutecznie stawimy czoło kolejnej

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej rozplątaliśmy już mnóstwo spirali długów. Bez wątpienia jesteśmy niekwestionowanymi ekspertami w tej dziedzinie. Przede wszystkim zdajemy sobie sprawę z tego, że każda pętla zadłużenia jest nowym wyzwaniem i trzeba bardzo dokładnie zaplanować proces oddłużania. Oczywiście nie inaczej jest w przypadku naszego Klienta, którego jedną ze spraw dzisiaj prezentujemy. Istotnie reprezentowaliśmy Pana Marcina w procesie, gdzie powodem była spółka Ententa Collection. W wyniku podjętych czynności prawnych, sędzia wydał wyrok, którym oddalił całe roszczenie wierzyciela wtórnego.


Sprawdzona pomoc dla zadłużonych

Sprawdzona pomoc dla zadłużonych istnieje! Zadłużenie to problem, z którym zmaga się coraz więcej osób. Nie każdy wie, że w takiej sytuacji nie jest pozostawiony sam sobie. Istnieją specjalistyczne Kancelarie Oddłużeniowe, które…

Dużo chwilówek i oddłużanie

W prezentowanej dzisiaj sprawie, reprezentowaliśmy pozwaną o zapłatę 5.849,10 zł przez Alektum Capital. Bez wątpienia dużo chwilówek i oddłużanie, którym zajęli się specjaliści z Portalu Dłużnika, zajmie trochę czasu. Z pewnością Pani…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Każda pętla zadłużenia

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget