Zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego

1 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Podmioty rynku finansowego, które udzielają kredytów czy pożyczek, powinny sprawdzać zdolność kredytową potencjalnych Klientów. Istotnie o ile banki restrykcyjnie podchodzą do tej kwestii, tak firmy pożyczkowe delikatnie ujmując, przymykają na to oko. Oczywiście jest to działanie na niekorzyść konsumentów, ponieważ powoduje nadmierne zadłużanie się. W wyniku takiego postępowania tracą oni płynność finansową i nie są w stanie spłacać zaciągniętych zobowiązań. Z pewnością tego typu problemy generują działania windykacyjne, które potrafią być bardzo uciążliwe. W związku z tym, czy możliwe jest zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego? Bez wątpienia odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, ale muszą zostać spełnione odpowiednie przesłanki. Przede wszystkim w sytuacji, kiedy dług trafił do sądu, pozwana osoba musi wygrać proces o zapłatę. Jednak, aby tak się stało, powinna skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Ze względu na fakt, że pozwana przez Smart AI po odebraniu nakazu zapłaty przekazała nam sprawę, mogliśmy podjąć skuteczne czynności prawne.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
2.013,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego jest możliwe

Zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego

Nadmierne pożyczanie pieniędzy najpierw w bankach, a potem w firmach pożyczkowych zemści się i to bardzo boleśnie. Być może wielu uniknęłoby traumatycznych przeżyć, gdyby wszyscy przed udzieleniem zobowiązania, dokładnie sprawdzali kondycję finansową konsumentów. Z pewnością dzięki temu wiele osób uniknęłoby zadłużenia ze spłatą, którego sobie nie radzą. Jednak rzeczywistość jest, jaka jest i dlatego nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest potrzebna, aby ludzie wychodzili z długów. Istotnie wielu Klientów pyta, czy zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego jest możliwe. Niewątpliwie dostali tak mocno w kość, że marzą o tym, aby bez lęku odbierać telefon czy otwierać skrzynkę mailową lub tą na listy. Oczywiście możemy przekazać dobre informacje i odpowiedzieć twierdząco na powyższe pytanie. Bez wątpienia każdy, kto decyduje się na korzystanie z naszej pomocy, pożegna się z windykacją i z długami.

Nie podlega dyskusji, że specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu jest niezbędna i pozwala uniknąć komornika. Oczywiście to nie wszystkie korzyści płynące z tego typu wsparcia. Bezsprzecznie podejmowane przez naszych mecenasów czynności prawne, doprowadzają do zamykania spraw związanych z długami. Istotnie zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego staje się wówczas faktem. Przede wszystkim skuteczna obrona przed pozwami o zapłatę, zakończona wygraną sprawia, że dług po prostu znika. Bez wątpienia prawomocny wyrok jest najmocniejszym atutem w rękach osoby, od której dochodzono zapłaty. Ważnym aspektem jest to, że wszelkie działania windykacyjne prowadzone przez wierzyciela muszą zostać natychmiast wstrzymane.

Pamiętaj, że gdy masz przeterminowany dług, wierzyciel ma prawo domagać się jego zwrotu. Z pewnością zupełnie inna kwestia ma związek z tym, czy jest on rzeczywiście zasadny. Dlatego każdy dłużnik powinien mieć zawodowego pełnomocnika, który specjalizuje się w oddłużaniu. Bez wątpienia ten zapewne doprowadzi do sytuacji, kiedy zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego, zakończy sprawę. Godnym uwagi jest fakt, że w Polsce nadal wielu dłużników nie korzysta z pomocy prawnej, pomimo, że jest ona ogólnodostępna. Istotnie nawet z usług naszej Kancelarii Oddłużeniowej mogą korzystać wszyscy bez względu na miejsce zamieszkania. Chociaż mimo wszystko rośnie świadomość wśród zadłużonych, niestety nadal liczni nie wiedzą, że jako dłużnicy też mają swoje prawa. Niewątpliwie My ze swojej strony robimy wszystko, żeby propagować wiedzą o oddłużaniu i aktywnie prowadzimy stronę naszej Kancelarii.

Zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego po wyroku oddalającym

Pamiętaj, że gdy chcesz przerwać ciąg uporczywej windykacji, musisz bronić się z pomocą profesjonalistów. Oczywiście zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego będzie miało miejsce wówczas, kiedy wyrok wydany na korzyść pozwanej osoby, uzyska prawomocność. Z pewnością dopiero wówczas masz w rękach najmocniejszy argument, który jednoznacznie wskazuje, że to Ty miałeś rację broniąc się przed roszczeniem powoda. Bez wątpienia także nasza Klientka, którą reprezentowaliśmy w sporze ze Smart AI, niebawem poczuje pełną ulgę. Sąd rejonowy oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.


Każda pętla zadłużenia wymaga specjalistycznej pomocy

Wiemy, że oddłużanie jest zero- jedynkowym procesem. Istotnie nikt nie wie lepiej od naszych mecenasów, ile najróżniejszych odcieni widzimy, kiedy prowadzimy sprawy związane z długami. Bez wątpienia także każda pętla zadłużenia wymaga…

Kancelaria oddłużeniowa broni

W prezentowanej dzisiaj sprawie nasza kancelaria oddłużeniowa broni pozwaną przez Kancelarię Medius. Oczywiście jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, wygraliśmy ten spór. Sąd wydał orzeczenie oddalające w całości powództwo wierzyciela wtórnego. Chociaż…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zupełne umorzenie postępowania windykacyjnego

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget