Sprawdzona pomoc dla zadłużonych

29 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Sprawdzona pomoc dla zadłużonych istnieje! Zadłużenie to problem, z którym zmaga się coraz więcej osób. Nie każdy wie, że w takiej sytuacji nie jest pozostawiony sam sobie. Istnieją specjalistyczne Kancelarie Oddłużeniowe, które oferują profesjonalne wsparcie i obronę praw dłużników. Wśród nich wyróżnia się najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa, która swoją skutecznością i indywidualnym podejściem do klienta zdobyła zaufanie wielu osób borykających się z problemami finansowymi.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.Wartość przedmiotu sporu: 4.853,00 złZadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowaUzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Sprawdzona pomoc dla zadłużonych

Sprawdzona pomoc dla zadłużonych

Jednym z przykładów skutecznej pomocy jest historia klientki, która dzięki wsparciu naszej kancelarii wygrała sprawę w Sądzie Rejonowym. Sprawa dotyczyła roszczeń wierzyciela – firmy SVEA, która znana jest z determinacji w dochodzeniu swoich praw. Mimo to, dzięki odpowiednio przygotowanej strategii obrony i doświadczeniu naszych prawników, wierzyciel nie miał z nami najmniejszych szans. Sąd oddalił powództwo w całości, co dla naszej klientki oznaczało nie tylko wygraną, ale także odzyskanie spokoju i stabilności finansowej.

Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie pomagać naszym klientom w wyjściu z długów. Sprawdzona pomoc dla zadłużonych opiera się na kilku fundamentalnych krokach.

Po pierwsze, dokładnie analizujemy sytuację finansową naszego klienta, aby zrozumieć przyczyny zadłużenia i określić najlepszą strategię działania. Dzięki temu możemy zaproponować indywidualnie dopasowane rozwiązania, które będą najbardziej efektywne w danym przypadku. Po drugie, reprezentujemy naszych klientów w negocjacjach z wierzycielami, dążąc do zawarcia korzystnych porozumień i ugód. Często udaje się nam znacząco obniżyć kwotę zadłużenia lub rozłożyć ją na wygodne raty. Po trzecie, w przypadku konieczności stawiamy czoła wierzycielom w sądzie, broniąc praw naszych klientów z całą determinacją i wykorzystując wszelkie dostępne środki prawne. Nasza historia sukcesów, jak wspomniana wygrana w Sądzie Rejonowym, świadczy o naszej skuteczności i zaangażowaniu w każdą sprawę.

Oprócz tego, Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa oferuje pomoc w postępowaniach upadłościowych. To rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie samodzielnie uporać się z długami i potrzebują ochrony prawnej oraz wsparcia w temacie upadłości konsumenckiej.

Zawsze walczymy do końca

Sprawdzona pomoc dla zadłużonych

Nasze doświadczenie i wiedza są gwarancją najwyższej jakości usług, a indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na znalezienie najlepszego rozwiązania dla jego problemów.

Jeśli zmagasz się z zadłużeniem, nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z profesjonalnej pomocy, która może odmienić Twoje życie. Nasza Najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa pomóc Ci wyjść na prostą i odzyskać finansową niezależność. Pamiętaj, że z odpowiednim wsparciem możesz pokonać nawet najtrudniejsze wyzwania finansowe.
Skuteczna, profesjonalna i sprawdzona pomoc dla zadłużonych jest na wyciągnięcie ręki. Dla nasz nie ma rzeczy niemożliwych i tematów, których nie da się rozwiązać. Z nami da się wygrać w sądach i pokonać wierzycieli. Nie czekajcie aż długi zniszczą Wasze życie! Nie dajcie się! Walczcie o swoje pieniądze i własne dobro. Każdy z Was zasługuje na godne życie. Życie bez stresów i nerwów.

Najlepsze oddłużanie w Polsce

Najlepsze oddłużanie w Polsce istnieje. W życiu wielu ludzi przychodzi taki moment, kiedy zadłużenie przestaje być zwykłym obciążeniem, a staje się prawdziwym kajdanem ograniczającym wolność. Zmagając się z ciężarem długów, trudno jest…

Kancelaria pomagająca w oddłużaniu

Nasz Portal Dłużnika to kancelaria pomagająca w oddłużaniu wszystkim tym, którzy zwrócą się po pomoc prawną. Oczywiście to pozwana o zapłatę przez Innovatio Risk Solutions wykonała pierwszy krok. Ponieważ gdyby tego nie…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64Email: pomoc@portal-dluznika.plNasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawdzona pomoc dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget