Przemyślane spłacanie długu pozwala zredukować zadłużenie

12 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Jeżeli chcesz się oddłużać, rób to z naszą Kancelarią. Bez wątpienia jesteśmy znani z tego, że podejmujemy trafne decyzje, gdy prowadzimy sprawy naszych Klientów. Oczywiście zdarza się, że nie zawsze możemy wygrać proces o zapłatę. Wówczas przemyślane spłacanie długu, kiedy zawrzemy korzystną ugodę, to najlepszy sposób na wyjście z długów. Z pewnością nasz profesjonalizm daje o sobie znać też wtedy, kiedy podejmujemy negocjacje z wierzycielem. Niewątpliwie pozwany o zapłatę przez Svea Ekonomi Cyprus nie musi zawracać sobie tym głowy, ponieważ zadziałaliśmy skutecznie i oddłużyliśmy go procesowo. W związku z tym, że jesteśmy mistrzami w wyszukiwaniu najdrobniejszych uchybień, które znajdują się we wnoszonych pozwach, nasi Klienci dostają większe szanse na skuteczną obronę. Dlatego też, także w prezentowanej sprawie, w sprzeciwie od nakazu zapłaty podnieśliśmy trafne argumenty. Oczywiście każdy z nich został merytorycznie uzasadniony. W rezultacie sędzia rozstrzygnął ten spór na korzyść naszego Klienta. Roszczenie Svea Ekono0mi Cyprus upadło w całości.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
9.219,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Przemyślane spłacanie długu daje szansę na redukcję zadłużenia

Przemyślane spłacanie długu

Niestety zadłużone osoby po naciskach ze strony windykacji, podejmują wiele błędnych decyzji. Niewątpliwie godzą się na zawieranie wielu ugód bez konsultacji z mecenasem, co nie kończy się dla nich dobrze. Bezsprzecznie tylko i wyłącznie przemyślane spłacanie długu, przynosi rezultaty w postaci oddłużenia. Istotnie mnogość zawartych porozumień i to często na nieistniejące długi, to gotowy przepis na katastrofę. Oczywiście zadłużona osoba nie ma z czego wyskrobać pieniędzy, aby wywiązać się z tego, do czego się zobowiązała. Niewątpliwie zgody na ratalną spłatę licznych długów, w żaden sposób nie poprawiają sytuacji, a wręcz przeciwnie. Nie dość, że przerywamy bieg przedawnienia, to jeszcze wierzyciel otrzymuje dowód potwierdzający istnienia długów.

Uważaj na to, kiedy windykator proponuje Ci zawarcie ugody na spłatę zadłużenia. Przede wszystkim sama jego wysokość jest wskazana przez podmiot windykujący. W związku z tym, tak naprawdę Ty sam nie wiesz, czy dochodzona kwota jest adekwatna do rzeczywistego zadłużenia. Dlatego pamiętaj, że tylko przemyślane spłacanie długu, skonsultowane ze specjalistą od oddłużania ma sens. Istotnie w naszej pracy niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami, że zawarte porozumienia z wierzycielami, przekreślały szanse na skuteczną obronę w sądach. Z pewnością wiele z tych spraw mogliśmy wygrać, ale niestety już na starcie staliśmy na tej gorszej pozycji. Oczywiście i w takich sytuacjach stajemy na głowie, aby odkręcić to, co się stało, ale niestety czasami się to nie udaje.

Nigdy nie podpisuj ugody z wierzycielem zanim nie skorzystasz z konsultacji prawnej w naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Z pewnością tylko przemyślane spłacanie długu przynosi oczekiwany efekt, czyli redukcję zadłużenia. Istotnie w procesie oddłużania właśnie chodzi o to, aby dłużnik spłacał rzeczywiście istniejące zadłużenie z pominięciem opłat, które nienależnych wierzycielowi. Dlatego należy zasięgnąć porady u mecenasa, który specjalizuje się w oddłużaniu, zanim zgodzisz się na jakiekolwiek raty. Bez wątpienia także tutaj należy zachować umiar, gdyż nadmiar zawartych ugód, nie pozwala się z nich wywiązać. Bezsprzecznie wszystko wskazuje na to, że każdą decyzje powinniśmy najpierw skonsultować w Kancelarii Oddłużeniowej, aby uniknąć przykrych konsekwencji.

Przemyślane spłacanie długu tylko po rozmowie z naszym mecenasem

Tak proszę Państwa, jesteśmy po to, aby pomagać Wam wychodzić z długów. Niewątpliwie także dopiero przemyślane spłacanie długu ma sens i pozwala uniknąć komornika. Oczywiście po tym jak skutecznie zadziałaliśmy oddłużeniowo w sprawie naszego Klienta, ten nie musi zaprzątać sobie tym głowy. Z pewnością wygrany proces gwarantuje mu to, że dochodzone roszczenie jest niezasadne. Ponieważ Svea Ekonomii Cyprus może jeszcze wnieść apelację od wyroku wydanego przez sąd rejonowy, jesteśmy czujni i w razie potrzeby działamy dalej.


Zmniejszenie raty kredytu jest możliwe

Zmniejszenie raty kredytu to nie jest czarna magia. Finansowe kłopoty mogą zniknąć szybciej niż Ci się wydaje. Istnieją na świecie pewne instytucje i firmy, które działają na korzyść swoich klientów. Z naszą…

Pozew o zapłatę od RK Recovery

Jeżeli Twoja sprawa znalazła się w sądzie, nie ma, co czekać, tylko należy się bronić. Bez wątpienia pozew o zapłatę 4.187,12 zł od RK Recovery sprawił, że pozwany poczuł wieli niepokój. Oczywiście…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Przemyślane spłacanie długu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget