Zmniejszenie raty kredytu jest możliwe

12 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Zmniejszenie raty kredytu to nie jest czarna magia. Finansowe kłopoty mogą zniknąć szybciej niż Ci się wydaje. Istnieją na świecie pewne instytucje i firmy, które działają na korzyść swoich klientów. Z naszą kancelarią zmniejszenie raty kredytu jest możliwe. Czy to nie brzmi przekonująco i dobrze?

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
4.521,90 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Umorzenie do zasądzonej kwoty, powództwo oddalone.

Zacznijmy od początku

Zmniejszenie raty kredytu

Pewna nasza klientka, Pani Alicja, była w typowej dla wielu osób opresji. Posiadała kredyt gotówkowy wzięty kilka lat temu.

Pani Alicja, sceptyczna na początku, zaczęła czytać w sieci w poszukiwaniu wyjścia z problemów finansowych, które generował głównie wspomniany wcześniej kredyt. I wtedy nas znalazła – kancelarię, dla której zmniejszenie raty kredytu jest możliwe.

Nasze spotkanie wstępne odbyło się w atmosferze niedowierzania ze strony pani Alicji. Rozłożyliśmy dokumenty pani Alicji. Pokazaliśmy, jak przy pomocy negocjacji z bankiem, czy obroną procesową w sądzie, jej miesięczną ratę można zredukować do kwoty, przy której portfel nie będzie już tak bardzo obciążony.

Zmniejszenie raty kredytu

Zmniejszenie raty kredytu

W umowie było sporo niejasnych dla klientki zapisów. Nasza kancelaria wiedziała, co zrobić i jak działać. Przy naszym wsparciu, Pani Alicja zyskała pewność i niebiańską wręcz odwagę. Mogła stanąć do boju o lepsze jutro. Sprawa zakończyła się dobrze, bank zgodził się na restrukturyzację i zmniejszył miesięczne raty. Dziś nasza klientka, nie już tak sceptyczna, z radością korzysta z życia i swoje pieniądze może przeznaczyć na przyjemności. Nie musi już przekopywać internetu w poszukiwaniu rozwiązań.

Szanowni czytelnicy, może i Wy zamiast patrzeć w rozpaczliwe pułapki waszych umów kredytowych, zechcecie do nas zadzwonić lub napisać. Warto korzystać z naszej wiedzy oraz doświadczenia.  Spokój i wolność finansowa są na wyciągnięcie ręki.

Zapomnijcie o koszmarze związanym z kredytem. Z naszą kancelarią zmniejszenie raty kredytu jest możliwe! Przekonała się o tym nasza klientka, pani Alicja, a my z niecierpliwością czekamy, by i Was przekonać. Czyż to nie jest najlepsze rozwiązanie?

Kolejna wygrana z Alektum Capital

Miło nam poinformować, że w innej sprawie wygraliśmy w całości z Alektum Capital. Klientka, która się do nas zwróciła o pomoc, może cieszyć się wyrokiem oddalającym powództwo w całości. Ten wyrok poniżej.


Oddłużanie pożyczek

Oddłużanie pożyczek to temat, który budzi emocje wśród wielu osób zmagających się z problemami finansowymi. Często wydaje się, że wyjście z długów jest niemożliwe, jednak z odpowiednią pomocą można odzyskać finansową stabilność.…

Invest Secure Silesia pozywa o zapłatę

Invest Secure Silesia uzyskuje w sądzie nakaz zapłaty na kwotę 5.366,11 zł. Oczywiście sąd doręcza pozwanej to orzeczenie. Z pewnością było to doręczenie prawidłowe, ponieważ Pani Ilona osobiście odebrała na poczcie przesyłkę…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zmniejszenie raty kredytu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget