Zmniejszenie raty kredytu jest możliwe

Zmniejszenie raty kredytu to nie jest czarna magia. Finansowe kłopoty mogą zniknąć szybciej niż Ci się wydaje. Istnieją na świecie pewne instytucje i firmy, które działają na korzyść swoich klientów. Z naszą kancelarią zmniejszenie raty kredytu jest możliwe. Czy to nie brzmi przekonująco i dobrze?

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
4.521,90 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Umorzenie do zasądzonej kwoty, powództwo oddalone.

Zacznijmy od początku

Zmniejszenie raty kredytu

Pewna nasza klientka, Pani Alicja, była w typowej dla wielu osób opresji. Posiadała kredyt gotówkowy wzięty kilka lat temu.

Pani Alicja, sceptyczna na początku, zaczęła czytać w sieci w poszukiwaniu wyjścia z problemów finansowych, które generował głównie wspomniany wcześniej kredyt. I wtedy nas znalazła – kancelarię, dla której zmniejszenie raty kredytu jest możliwe.

Nasze spotkanie wstępne odbyło się w atmosferze niedowierzania ze strony pani Alicji. Rozłożyliśmy dokumenty pani Alicji. Pokazaliśmy, jak przy pomocy negocjacji z bankiem, czy obroną procesową w sądzie, jej miesięczną ratę można zredukować do kwoty, przy której portfel nie będzie już tak bardzo obciążony.

Zmniejszenie raty kredytu

Zmniejszenie raty kredytu

W umowie było sporo niejasnych dla klientki zapisów. Nasza kancelaria wiedziała, co zrobić i jak działać. Przy naszym wsparciu, Pani Alicja zyskała pewność i niebiańską wręcz odwagę. Mogła stanąć do boju o lepsze jutro. Sprawa zakończyła się dobrze, bank zgodził się na restrukturyzację i zmniejszył miesięczne raty. Dziś nasza klientka, nie już tak sceptyczna, z radością korzysta z życia i swoje pieniądze może przeznaczyć na przyjemności. Nie musi już przekopywać internetu w poszukiwaniu rozwiązań.

Szanowni czytelnicy, może i Wy zamiast patrzeć w rozpaczliwe pułapki waszych umów kredytowych, zechcecie do nas zadzwonić lub napisać. Warto korzystać z naszej wiedzy oraz doświadczenia.  Spokój i wolność finansowa są na wyciągnięcie ręki.

Zapomnijcie o koszmarze związanym z kredytem. Z naszą kancelarią zmniejszenie raty kredytu jest możliwe! Przekonała się o tym nasza klientka, pani Alicja, a my z niecierpliwością czekamy, by i Was przekonać. Czyż to nie jest najlepsze rozwiązanie?

Kolejna wygrana z Alektum Capital

Miło nam poinformować, że w innej sprawie wygraliśmy w całości z Alektum Capital. Klientka, która się do nas zwróciła o pomoc, może cieszyć się wyrokiem oddalającym powództwo w całości. Ten wyrok poniżej.


Oddłużanie pożyczek

Oddłużanie pożyczek to temat, który budzi emocje wśród wielu osób zmagających się z problemami finansowymi. Często wydaje się, że wyjście z długów jest niemożliwe, jednak z odpowiednią pomocą można odzyskać finansową stabilność.…

Invest Secure Silesia pozywa o zapłatę

Invest Secure Silesia uzyskuje w sądzie nakaz zapłaty na kwotę 5.366,11 zł. Oczywiście sąd doręcza pozwanej to orzeczenie. Z pewnością było to doręczenie prawidłowe, ponieważ Pani Ilona osobiście odebrała na poczcie przesyłkę…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zmniejszenie raty kredytu