Pożyczka z komornikiem od ręki online? To wielki błąd!

13 lutego 2024 przez  - Portal Dłużnika

Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Istotnie nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest po to, aby udzielić Ci profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu. Niewątpliwie zawsze możesz skorzystać z konsultacji prawnej i dowiedzieć się, co możemy zrobić. Bez wątpienia, gdy trwa egzekucja długu, pożyczka z komornikiem od ręki online, w żadnym wypadku nie jest dobrym rozwiązaniem. Chociaż może wydawać się, że taki zastrzyk gotówki pomoże, w rzeczywistości fundujesz sobie bardzo drogie zobowiązanie, które często zabezpieczone jest jakimś zastawem. Przede wszystkim, jeżeli naprawdę chcesz sobie ulżyć, musisz postępować rozsądnie i nie pakować się w kolejne zobowiązania. Ponieważ komornik zabiera część wynagrodzenia i dokłada jeszcze swoje koszty, należy porozumieć się z wierzycielem, co do zawieszenia egzekucji. Godnym uwagi jest fakt, że i w tym zakresie mamy bogate doświadczenie. Dlatego nie zwlekaj i czym prędzej skontaktuj się z naszą Kancelarią. A w przypadku prezentowanej sprawy na pewno nie będzie komornika. Wygrywamy w sądzie z Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
1.160,58 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka z komornikiem od ręki online to droga do samozagłady

Pożyczka z komornikiem od ręki online

Nigdy nie można załamywać się. Z pewnością są sytuacje, kiedy czujemy się naprawdę bezradni i wydaje się, że nic i nikt nie jest w stanie pomóc. Z pewnością dłużnicy, wobec których swoje czynności prowadzi komornik najczęściej uznają, że już nic nie można zrobić. Oczywiście są i tacy, którzy w takiej sytuacji nadal szukają pomocy w Internecie, ale nie tam gdzie powinni. Bezsprzecznie pożyczka z komornikiem od ręki online to najgorszy z możliwych wyborów. Chociaż zdobyte w ten sposób pieniądze czasami rzeczywiście pozwolą uwolnić się od egzekucji, jednak stwarzają inne zagrożenie. Jak wyżej wspominaliśmy, są to bardzo drogie finansowanie, które często zabezpieczane są zastawem na przykład w postaci samochodu czy nawet mieszkania.  Przez to jeszcze bardziej narażamy się na bardzo poważne konsekwencje złych decyzji.

Kiedy wierzyciel wnosi pozew do sądu, chowanie głowy w piasek to naprawdę zła decyzja. Istotnie po tym jak sąd wyda i doręczy nakaz zapłaty, brak reakcji ze strony pozwanej osoby sprawi, że ten uzyska prawomocność. Z pewnością powód wniesie o nadania klauzuli wykonalności, którą otrzyma. W rezultacie wejdzie w posiadanie tytułu wykonawczego, który umożliwi mu skierowanie sprawy do egzekucji komorniczej. A, kiedy ta już się rozpocznie, nie myśli, że pożyczka z komornikiem od ręki online, okaże się dobrym rozwiązaniem. Bez wątpienia także w takiej sytuacji, możesz zwrócić do naszej Kancelarii po wsparcie. Oczywiście nie możemy już Cię bronić, ale możemy sprawić, że komornik wstrzyma swoje czynności i nie zostaniesz zmuszony do ponoszenia kosztów związanych z egzekucja.

Przenigdy nie zastępuj jednego długu drugim. Chociaż wydaje Ci się, że robisz dobrze, jest to tylko pobożne życzenie. Istotnie nie ma szans, aby takie postępowanie przyniosło dobre rezultaty. W związku z tym, żadna pożyczka z komornikiem od ręki online, nie powinna Cię interesować. Z pewnością to, na co powinieneś zwrócić uwagę to, nawiązanie współpracy z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową, którą zarządza Pan Łukasz Białkowski. Bezsprzecznie tworzy ją zespół wybitnych specjalistów od oddłużania, którym nie obce są najbardziej zawiłe sprawy związane z długami. W związku z tym nie czekaj, a pomożemy Ci uporać się z zadłużeniem.

Pożyczka z komornikiem od ręki online nie pomogła naszej Klientce

Pani Ewelina, jak wielu innych, przekonała się osobiście, czym kończy się niekontrolowane pożyczanie pieniędzy. Istotnie doświadczyła także tego, że pożyczka z komornikiem od ręki online w żaden sposób nie pomogła zmniejszyć zadłużenia. Podczas gdy wielu się poddaje, ona postanowiła walczyć z pomocą specjalistów od oddłużania z naszej Kancelarii. Z pewnością teraz inaczej patrzy na to, co stało się wcześniej i widzi, jak pięknie jej długi maleją. Za nami kolejne oddłużanie procesowe zakończone sukcesem. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Prokura.


Przemyślane spłacanie długu pozwala zredukować zadłużenie

Jeżeli chcesz się oddłużać, rób to z naszą Kancelarią. Bez wątpienia jesteśmy znani z tego, że podejmujemy trafne decyzje, gdy prowadzimy sprawy naszych Klientów. Oczywiście zdarza się, że nie zawsze możemy wygrać…

Apelacja w sprawie o zapłatę uwzględniona w całości

Co z Państwa, którzy zaciągnęli pożyczki w Profi Credit, wiedzą, jak mają dużo do spłaty. Bez wątpienia koszty pozaodsetkowe właśnie tych finansowań należą do jednych z najwyższych. Dlatego też, tak wielu pożyczkobiorców…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka z komornikiem od ręki online

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget