Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa z Portal Dłużnika

Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa to z pewnością dość ważny krok w życiu dłużnika. Osoby, które mają zadłużenie i wpadły w spiralę zadłużenia nie zawsze wiedzą, jak wydostać się z bagna finansowego. Do tego potrzebni są specjaliści, którzy znają się na oddłużaniu i na prawie. To podstawa, wręcz fundament do skutecznego oddłużenia się. Nasza kancelaria doskonale wie, że oddłużanie i pomoc oddłużeniowa to niezbędne elementy życia dłużnika, który chce się wydostać z tarapatów finansowych.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
946,60 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Zasądzono 47,71 zł, oddalenie w pozostałej części, brak kosztów procesu

Sprawa Provident w Sądzie Rejonowym

Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa

Wszyscy doskonale znają firmę Provident i wiedzą, że uzyskanie pożyczki u nich nie jest trudne. Bardzo dużo osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki decydują się na skorzystanie z usług tej firmy. Nie jest to niestety najlepsze rozwiązanie ani skuteczne. Sporo osób, które decydują się na tego typu rozwiązanie wcześniej, czy później wpada w spiralę zadłużenia.

Niestety, tak właśnie było w sytuacji klientki. Jej sprawa trafiła do Sądu Rejonowego. Wierzyciel nie odpuszczał. Pewnego dnia otrzymała sądowy nakaz zapłaty. Jeszcze tego samego dnia postanowiła się z nami skontaktować aby dowiedzieć się, co zrobić i jak działać. Przejęliśmy jej sprawę. W imieniu naszej klientki wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty do Sądu I Instancji. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w części. Zasądził od pozwanej określoną kwotę wraz z odsetkami ale również od powoda na rzecz pozwanej odpowiednią kwotę tytułem zwrotu kosztów procesu wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia uprawomocnienia się wyroku do dnia zapłaty. W pozostałej części oddalił powództwo.

Jak widać oddłużanie i pomoc oddłużeniowa z naszą kancelarią ma sens i odgrywa bardzo dużą rolę w życiu człowieka, który wpadł w pętlę zadłużenia. Życie lubi nas zaskakiwać i nie zawsze będzie nas zaskakiwać mile. Ludzie wpadają w pętlę zadłużenia z różnych przyczyn. Utrata pracy, choroba lub inne wydatki.

Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa

Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa

Nasza kancelaria działa z każdym klientem indywidualnie. Każdy człowiek jest inny i każdy wymaga zupełnie innej opieki. Każdy ma inne długi i inną sytuację finansową. Kancelaria Oddłużeniowa ma za zadanie skutecznie bronić interesów swoich klientów i tak właśnie robimy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa z naszą kancelarią to czysta przyjemność. Oczywiście, jest to długi proces i wymaga sporo cierpliwości ale wszystko jest do zrobienia. Od swoich klientów wymagamy determinacji i cierpliwości. Mogą nam zaufać na każdym kroku.

Nasza klientka dzięki naszym działaniom może spać spokojnie i zacząć wreszcie planować swoją przyszłość. Długi dały jej porządnie w kość ale pociesza się tym, że nie jest pierwszą i ostatnią osobą, która borykała się z takimi sprawami. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma problemy finansowe. Życie jest drogie i nie zawsze starcza nam pieniędzy.

Uważamy, że zamiast siedzieć i się zadręczać trzeba brać sprawy w swoje ręce i działać zanim będzie za późno. Nasza kancelaria jest w stanie pomóc każdemu, kto tylko tego potrzebuje. Działamy kompleksowo i możemy poprowadzić kilka spraw. Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa to dziedzina skomplikowana. Prawo również. Niemniej jednak nie wolno się Wam poddawać. To Wasze pieniądze i Wasza przyszłość. Najlepsze oddłużanie i pomoc oddłużeniowa są w naszej Kancelarii Oddłużeniowej.


Otrzymałem nakaz zapłaty i co zrobić?

Otrzymałem nakaz zapłaty i co zrobić? Nie znam się przecież na prawie. Czy będę mieć już komornika? Jak sobie poradzić z tym bałaganem? Odpowiedź na każde pytanie jest prosta. Skontaktuj się z…

Specjalistyczna pomoc w sprawie Lejen

Kiedy pojawiają się kłopoty finansowe, wówczas tylko specjalistyczna pomoc w oddłużaniu będzie dla Państwa właściwym wyborem. Niewątpliwie dlatego Pani Katarzyna skontaktowała się z Portalem Dłużnika, kiedy odebrała z sądu przesyłkę poleconą. Pozwana…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa