Co to jest oddłużanie?

Co to jest oddłużanie? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób mających problemy finansowe i długi. Zacznijmy od tego, że oddłużanie to skomplikowany i długi proces. Zatem na pytanie co to jest oddłużanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć jednym słowem.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu:
4.282,80 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w części, brak kosztów procesu.

Kancelaria Oddłużeniowa wie co to jest oddłużanie

Oddłużanie to proces, który ma na celu zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie długów osoby lub przedsiębiorstwa. Jest to bardzo populary temat w dzisiejszych czasach, ponieważ coraz więcej osób i przedsiębiorstw popada w długi i nie są w stanie sami sobie poradzić z wyjściem ze spirali zadłużenia. Kiedy długi stają się nie do udźwignięcia i powodują poważne problemy finansowe sporo osób zaczyna szukać wyjścia z tej trudnej, wręcz beznadziejnej sytuacji. Nie ma co się dziwić. Istnieje wiele różnych metod oddłużania ale każda dopasowywana jest indywidualnie do klientów.

Sprawa z Recoverso w Sądzie Rejonowym obrała ciekawy kierunek

Co to jest oddłużanie

Wartość przedmiotu sporu może nie była bardzo wysoka ale nie oszukujmy się, że ponad 4.000 zł to mało. Na chwilę obecną taka kwota może powalić na kolana, szczególnie jeśli życie jest drogie i człowiek liczy każdy grosz. Niemniej jednak my się nie poddaliśmy. Sąd Rejonowy po zapoznaniu się z naszym sprzeciwem oddalił powództwo w części. Zasądził od pozwanego na rzecz powoda Recoverso kwotę 520,97 zł wraz z odsetkami umownymi oraz od powoda Recoverso na rzecz pozwanego odpowiednią kwotę również z odsetkami ustawowymi tytułem zwrotu kosztów procesu. W pozostałej części oddalił powództwo.

Wnioskiem jest to, że oddłużanie jest procesem, który ma na celu pomóc dłużnikowi wydostać się z tarapatów finansowych. Dłużnik musi zdawać sobie sprawę, że oddłużanie to nie jest magia. To proces długotrwały i wymagający. Człowiek musi być cierpliwy i potrafić walczyć o swoje. Istnieje wiele metod oddłużania ale nie każda może być dopasowana do każdego, ponieważ każdy klient ma inne długi i inną sytuację finansową plus, co najważniejsze inne potrzeby.

Najważniejsze w tym wszystkim jest skontaktować się z naszą Kancelarią Oddłużeniową, która zna się na oddłużaniu i wie, że długi potrafią zniszczyć psychikę człowieka. Dlatego jesteśmy również empatyczni i kontaktowi. Z nami dłużnicy mogą konie kraść. Mogą zawsze się wyżalić i wypłakać na ramieniu. Nasza kancelaria po zapoznaniu się z sytuacją finansową klienta, jest w stanie dobrać odpowiednią metodę oddłużania i zapewnić wsparcie w trudnym procesie spłaty długów.

Kancelaria Oddłużeniowa zna się na oddłużaniu jak mało kto

Co to jest oddłużanie

Otóż, oddłużanie polega na skontaktowaniu się z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową w Polsce. Pamiętajcie, że dla naszej kancelarii nie ma rzeczy niemożliwych. Uważamy, że długi dzisiaj są a jutro może ich już nie być. Nie mamy magicznej różdżki ani kuli ale wiemy, gdzie możemy "złamać" wierzyciela i w jaki sposób bronić swoich klientów w sądzie. Zajmujemy się obroną procesową zarówno w Sądzie I, jak i w Sądzie II Instancji. Jeśli trzeba zajmiemy się również upadłością konsumencką. Oddłużamy osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa. Zajmujemy się każdym rodzajem zadłużeń. Ani banki ani parabanki nie są nam obce.

Oddłużanie to nasza misja oraz cel. Plus dodatkowo pasja. Zatem, głowa do góry! Nie poddawajcie się i działajcie. Z nami oddłużycie się na zawsze i zapomnicie o koszmarze. Sporo naszych klientów cieszy się nowym życiem i może planować swoją przyszłość. Ty również możesz. Wystarczy tylko chcieć. Walczcie o swoje pieniądze. Nie dawajcie za wygraną wierzycielom, ponieważ oni nie dają za wygraną.


Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa z Portal Dłużnika

Oddłużanie i pomoc oddłużeniowa to z pewnością dość ważny krok w życiu dłużnika. Osoby, które mają zadłużenie i wpadły w spiralę zadłużenia nie zawsze wiedzą, jak wydostać się z bagna finansowego. Do…

Sprawa o zwrot opłat za przedłużenia

Dziś kolejna sprawa o zwrot opłat za przedłużenia, która swój finał miała dopiero w apelacji. W rezultacie sąd II instancji zgodził się ze stanowiskiem Powódki i uznał pobierane przez Vivus opłaty za…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Co to jest oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy