Specjalistyczna pomoc w sprawie Lejen

Kiedy pojawiają się kłopoty finansowe, wówczas tylko specjalistyczna pomoc w oddłużaniu będzie dla Państwa właściwym wyborem. Niewątpliwie dlatego Pani Katarzyna skontaktowała się z Portalem Dłużnika, kiedy odebrała z sądu przesyłkę poleconą. Pozwana przez Lejen o zapłatę 3.253,00 zł, chciała mieć pewność, że uzyska wyczerpujące i wiarygodne informacje nt dalszych kroków. Zasugerowaliśmy pozwanej, żeby jak najszybciej wniosła sprzeciw i wdała się w spór. Inaczej sytuacja wymknęłaby się spod kontroli i sprawa trafiłaby do komornika. Pani Katarzyna posłuchała tej rady i podjęła walkę. Dziś prezentujemy wyrok w tej sprawie. Miło nam poinformować, że powództwo zostało oddalone w całości.

Powód: Lejen Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.253,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pomoc prawna w oddłużaniu jest niezbędna przy problemach finansowych

Proszę Państwa uwierzcie naszemu doświadczeniu w pracy z zadłużonymi. W związku z tym twierdzenie, że specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu jest niezbędna, jest jak najbardziej zasadne. Znajduje ono potwierdzenie w naszej codziennej pracy. Wielokrotnie spotykamy się z dłużnikami, którzy sami próbowali się bronić lub trafiali do niewłaściwych kancelarii. Niestety, można się domyślać, że skutek takich nieprofesjonalnych działań, był tragiczny. Z tego powodu, będziemy cięgle wracali do tego temu i podkreślali znaczenie specjalistycznej pomocy. Bez wątpienia jest ona kluczowa podczas wychodzenia z długów. I żeby nie było, w Polsce jest conajmniej kilka kancelarii oddłużeniowych, które swoją pracę wykonują profesjonalnie.

Specjalistyczna pomoc w sprawie Lejen

Pani Katarzyna wiedziała, że jej sprawa musi trafić na rozprawę. Istotnym było, żeby sąd przeprowadził postępowanie dowodowe i orzekł w zakresie istnienia lub nie istnienia roszczenia. Także kwota wskazana w pozwie budziła duże wątpliwości. Stąd doradziliśmy Pani Katarzynie co i jak należy zrobić. Efekt? Powództwo oddalone w całości.

Więcej wygranych spraw z Lejen znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=lejen&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Specjalistyczna pomoc w sprawie Lejen

Specjalistyczna pomoc w sprawie Lejen