Otrzymałem nakaz zapłaty i co zrobić?

Otrzymałem nakaz zapłaty i co zrobić? Nie znam się przecież na prawie. Czy będę mieć już komornika? Jak sobie poradzić z tym bałaganem? Odpowiedź na każde pytanie jest prosta. Skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Wiesz dlaczego? Bo jesteśmy najlepsi i skuteczni. Sami zresztą zobaczcie.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 2.462,06 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pięknie! Otrzymałem nakaz zapłaty i co dalej mam zrobić? Takie właśnie pytanie zadał nam ostatnio nasz klient. Pamiętajcie, że z sądowy nakaz zapłaty wymaga już pełnego zaangażowania profesjonalisty. Z tym tematem absolutnie nie ma żartów i nie warto czekać, ponieważ czas odgrywa tutaj bardzo dużą rolę.

Bez problemu poradziliśmy sobie z nakazem zapłaty

W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia sporo z klientami, którzy potrzebowali pomocy na etapie EPU - Elektroniczne Postępowanie Upominawcze oraz na etapie Sądu I Instancji. Klient, który zgłosił się do nas po pomoc na dzień dobry powiedział, że nie zna się na prawie ani na sprzeciwach i nie wie nic na ten temat a ma nakaz zapłaty i co robić? W jego imieniu wnieśliśmy do Sądu I Instancji sprzeciw od nakazu zapłaty i oczekiwaliśmy na wyrok. Dzięki nam klient może cieszyć się wolnością finansową i korzystać z życia nie zastanawiając się, czy jutro spotka się z windykatorem pod drzwiami, czy za chwile może komornik zajmie mu konto bankowe i wynagrodzenie. Nie ma długu! Wiecie dlaczego? Dlatego, że Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości. Wreszcie można zapomnieć o długowym koszmarze.

Odebrałem nakaz zapłaty i co zrobić?

nakaz zapłaty i co zrobić

Jesteśmy bardzo skuteczni i oddłużaniem zajmujemy się już bardzo długo. Nasi profesjonaliści to zespół do rany przyłóż. Są doświadczeni, mają niesamowitą wiedzę oraz są bardzo komunikatywni. Prawnicy muszą być również empatyczni i tacy właśnie w naszej kancelarii są. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy klient ma zupełnie inne problemy i sytuację życiową. Nie można wszystkich traktować tak samo.

Nakaz zapłaty i co zrobić? Otóż, wystarczy się do nas zgłosić. Nie wolno chować głowy w piasek, trzeba działać! Ucieczka przed nakazem zapłaty niczego nie zmieni ale z pewnością pogorszy sprawę. Zazwyczaj na sprzeciw od nakazu zapłaty jest 14 dni od momentu odebrania go. Nie jest to ani dużo ani mało czasu. Niemniej jednak aby sprzeciw od nakazu zapłaty był skuteczny, trzeba poświęcić na niego sporo czasu. Każdy doskonale wie, że prawo to skomplikowana dziedzina, która wymaga bardzo dużo zaangażowania oraz cierpliwości.

Jeśli macie nakaz zapłaty, to śmiało oddajcie nam sprawę. Z przyjemnością pomożemy. Warto skorzystać z naszych usług i spać spokojnie. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa zna się na oddłużaniu, jak mało kto. Długi nie są nam obce i temat długów również nie. Pamiętajcie, że długi to nie jest koniec świata. Z nimi można żyć a tym bardziej walczyć aby życie mogło być jeszcze ciekawsze. Nie poddawajcie się. Nakaz zapłaty i co zrobić? Teraz chyba już wiecie i nie trzeba powtarzać kolejny raz. Nieważne, jaki macie nakaz zapłaty, czy z EPU, czy z Sądu I Instancji musicie działać. Jeśli nie wiecie jak, to skontaktujcie się z nami. Razem możemy pokonać długi.


Oddłużanie zobowiązań nie musi być ciężkie i nudne

Oddłużanie zobowiązań to dla niektórych z pewnością czarna magia. Zupełnie niepotrzebnie. Jest to proces, przez który dłużnicy mogą odzyskać swoją finansową równowagę oraz uniknąć poważnych konsekwencji wynikających z zadłużenia. Szukając najlepszej Kancelarii…

Niewielkie pożyczki prywatne to pożyczki od osób prywatnych

Niewielkie pożyczki prywatne to pożyczki udzielane przez osoby prywatne, zwykle bez udziału instytucji finansowych Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd. Wartość przedmiotu sporu: 5.003,00 zł Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa Uzyskany efekt: Powództwo oddalone…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy