Prawnik i skuteczna antywindykacja to duet idealny

Prawnik i skuteczna antywindykacja brzmi magicznie. Niemniej jednak do tanga trzeba dwojga. My wiemy doskonale, że prawnik i skuteczna antywindykacja to duet wręcz idealny. Zastanówcie się zatem w jaki sposób możecie zdobyć przewagę w walce z dłużnikami? Zastanawialiście się kiedyś nad tym? Jeśli nie, to zapraszamy do Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi - najlepszego partnera w oddłużaniu.

Powód: Skyline Associates Inc. z/s w Mission Viejo (USA)
Wartość przedmiotu sporu: 13.978,74 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w I i II instancji
Uzyskany efekt: Zasądzono 6.299,96 zł, oddalenie w pozostałej części, brak kosztów procesu

Prawnik i skuteczna antywindykacja to nie jest temat tabu

Prawnik i skuteczna antywindykacja

Zarówno prawo, jak i finanse oraz cała ekonomia są bardzo skomplikowanymi dziedzinami. Co mamy zrobić w momencie, kiedy stajemy oko w oko z wierzycielami i windykatorami, którzy absolutnie nie dają nam odetchnąć? W takim wypadku należy poszukać prawnika, który specjalizuje się w oddłużaniu. Istnieje wiele kancelarii prawnych oferujących takie usługi, dlatego warto przejrzeć portfolio, opinie klientów i sprawdzić doświadczenie danego prawnika. Znalezienie prawdziwego eksperta z pewnością zapewni nam przewagę w walce z dłużnikiem.

Mieliśmy do czynienia ostatnio z klientką, która poszukiwała odpowiedniego prawnika, specjalizującego się w oddłużaniu i antywindykacji. Klientka miała sporo problemów. Staraliśmy się je rozwiązać najlepiej, jak potrafiliśmy. Naszym zadaniem była obrona procesowa oraz skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd Rejonowy, z którego klientka otrzymała sądowy nakaz zapłaty, oddalił powództwo w całości. Wiedzieliśmy, że mamy spore szanse na wygraną i wiemy, że wiedza oraz doświadczenie naszych prawników jest na wagę złota.

Rozumiemy naszych Klientów i próbujemy im skutecznie pomóc

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi ma na pokładzie bardzo dobrych prawników, którzy specjalizują się w oddłużaniu już bardzo długo. Uwielbiamy sprawy skomplikowane oraz walkę w sądach, ponieważ dodają nam one skrzydeł. Podejmujemy się każdych spraw, trudne czy łatwiejsze to nie ma dla nas znaczenia. Dla nas na pierwszym miejscu są Klienci i ich dobro. Jak widać długi z naszą Kancelarią Oddłużeniową można pokonać. Wystarczy tylko chcieć. Nie mamy magicznej kuli. Jeśli ludzie mają problemy, to czekamy na ich telefon, czy e-mail. Zdajemy sobie sprawę z tego, że długi są nieprzyjemne i można czuć się dziwnie o nich opowiadając ale my właśnie jesteśmy od tego aby wysłuchać, doradzić i pokonać te długi. Dzięki nam klienci mogą funkcjonować normalnie i nie przejmować się, że długi go w niedalekiej przyszłości ich zjedzą. Pamiętajmy, że czas odgrywa tutaj bardzo dużą rolę. Odbierając sądowy nakaz zapłaty mamy 14 dni na złożenie sprzeciwu.

Prawnik i skuteczna antywindykacja

Reasumując, prawnik i skuteczna antywindykacja, czyli adwokat specjalizujący się w zwalczaniu nieuczciwych praktyk windykacyjnych, odgrywa niezwykle ważną rolę w ochronie interesów swoich klientów. Dochodzenie swoich praw w tej dziedzinie często jest trudne i skomplikowane, dlatego też warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalisty.

Fundamentalnym założeniem profesji prawnika Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi jest skuteczna ochrona interesów klienta. Niezależnie od tego, czy klientem jest osoba prywatna, firma czy instytucja, nasi prawnicy skupiają się na ochronie praw wszystkich klientów w procesie windykacji. Naszym celem jest zapewnienie klientowi optymalnej ścieżki do uwolnienia się z długów i zapewnienie mu stabilności finansowej. Ważnym aspektem, który należy wspomnieć, jest to, że prawnik zawsze działa zgodnie z przepisami prawa. Nie stosuje on nieuczciwych praktyk, które mogłyby wpłynąć na przebieg procesu. Prawnik i skuteczna antywindykacja to duet, który jest na wyciągnięcie ręki.

Uważamy, że aby być skutecznie oddłużonym należy wybrać profesjonalną Kancelarię Oddłużeniową, w której prawnik i skuteczna antywindykacja będą wręcz idealni. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Prawnik i skuteczna antywindykacja istnieją. Wystarczy tylko bardzo dobrze poszukać.


Pożyczka z komornikiem na koncie jest możliwa?

Pożyczka z komornikiem na koncie budzi wśród dłużników coraz większe zainteresowanie. Niestety nie powinniśmy nabierać się na tego typu pożyczki. Pożyczka z komornikiem na koncie nie istnieje. To kolejne hasło marketingowe, które ma…

Solidna i uczciwa kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Zadłużeni korzystają z naszej pomocy prawnej, ponieważ wiedzą jak wszystko będzie przebiegało. Bez wątpienia Portal Dłużnika to solidna i uczciwa kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, która skutecznie pomaga w wychodzeniu z długów. Ponieważ…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prawnik i skuteczna antywindykacja

Prawnik i skuteczna antywindykacja

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy