Solidna i uczciwa kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Zadłużeni korzystają z naszej pomocy prawnej, ponieważ wiedzą jak wszystko będzie przebiegało. Bez wątpienia Portal Dłużnika to solidna i uczciwa kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, która skutecznie pomaga w wychodzeniu z długów. Ponieważ Pani Ilona straciła równowagę finansową, postanowiła oddłużać się z naszą pomocą. Oczywiście na początku ustaliliśmy zasady współpracy, ponieważ zawsze stawiamy na klarowność w tej kwestii. W związku z tym, zanim została naszą Klientką, zapoznała się z umową i zaakceptowała jej warunki. W rezultacie udzieliła nam pełnomocnictwa, abyśmy mogli reprezentować ją w sporze o zapłatę z Ultimo Portfolio Investment. Przede wszystkim mecenas przeanalizował dokumenty w sprawie i na ich podstawie, wniósł sprzeciw. Bezsprzecznie argumentacja okazała się trafna, ponieważ sędzia orzekający w tym sporze, oddalił w całości roszczenie powoda.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.186,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Portal Dłużnika to solidna i uczciwa kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Doskonale wiemy, że nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich tych, którym udzielmy pomocy. Oczywiście nigdy nie zatajaliśmy, że nie wygrywamy wszystkich spraw w sądzie. Z pewnością nie ma takiej możliwości i nasi Klienci zdają sobie z tego sprawę. W związku z tym, jako solidna i uczciwa kancelaria oddłużeniowa w Łodzi zawsze etycznie podchodzimy do naszych Klientów. Bez wątpienia zawierane umowy, jasno określają zakres, formy i sposób współpracy. Przede wszystkim zależy nam, aby zawarte w niej treści, zostały zrozumiane przez potencjalnego Klienta. Dlatego też osoba chcąca nawiązać z nami współpracę, ma czas, aby na spokojnie zapoznać się ze wszystkimi zapisami, a w razie wątpliwości, zadać pytania. Nie mamy nic do ukrycia i bez oporów rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Wygrywamy proces z Ultimo Portfolio Investment

Nasza Klientka z niecierpliwością czekała na rozstrzygnięcie sporu z Ultimo. Oczywiście liczyła, że udzielona jej pomoc prawna w oddłużaniu, okaże się skuteczna. Istotnie tak się stało. Sąd oddalił roszczenie pozywającego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Solidna i uczciwa kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo: