Pożyczka z komornikiem na koncie jest możliwa?

Pożyczka z komornikiem na koncie budzi wśród dłużników coraz większe zainteresowanie. Niestety nie powinniśmy nabierać się na tego typu pożyczki. Pożyczka z komornikiem na koncie nie istnieje. To kolejne hasło marketingowe, które ma na celu przyciągnąć klientów do firm z sektora pozabankowego, czyli do tzw. parabanków.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu:
1.608,11 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Historia naszej Klientki pokazuje, że nie warto wchodzić w żadne układy z parabankami

Pożyczka z komornikiem na koncie

W dzisiejszych czasach wiele osób może spotkać się z trudnościami finansowymi, które wynikają z różnych sytuacji życiowych. Może to być utrata pracy, choroba, rozwód, czy też niespodziewane wydatki. W takich sytuacjach często wyszukujemy różnych rozwiązań, aby zdobyć potrzebne środki finansowe. Jedną z opcji, która może się nasuwać, jest wzięcie pożyczki. Jednak czy jest to możliwe w przypadku, gdy jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej? W parabankach owszem. Jest to możliwe ale to bardzo ryzykowny krok.

Kiedy nasza klientka wpadła w tarapaty finansowe wiedziała, że w banku żadnej pożyczki nie otrzyma. Pomyślała więc o parabankach. Pożyczka z komornikiem na koncie brzmiała dla niej bardzo dobrze. Niestety ale tylko ładnie to brzmiało. Kiedy przestała spłacać swoje nowe zobowiązanie, wierzyciel próbował windykować ją dość agresywnie ale nieskutecznie. Oddał więc sprawę do Sądu Rejonowego i klientka otrzymała sądowy nakaz zapłaty, z którym zgłosiła się do nas i poprosiła o pomoc. Nasze zadanie polegało na wniesieniu sprzeciwu od nakazu zapłaty oraz na skutecznej obronie procesowej. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wie doskonale, jak pomóc ludziom wydostać się z ich finansowych problemów. Sąd Rejonowy w tym przypadku oddalił powództwo w całości. Wygrana sprawa! Oczekiwaliśmy tylko na uprawomocnienie się wyroku.

Kancelaria Oddłużeniowa to zespół doświadczonych prawników, którzy doskonale znają polskie prawo oraz doskonale zajmują się dochodzeniem interesów klientów w sprawach sądowych. Mając na uwadze, że pożyczka z komornikiem na koncie nie jest możliwa, Kancelaria Oddłużeniowa stara się przywrócić klientom dobre imię i pomóc w odzyskaniu stabilności finansowej.

Kancelaria Oddłużeniowa pomaga zadłużonym Polakom

Pożyczka z komornikiem na koncie

Często zdarza się, że osoba zadłużona nie potrafi samodzielnie wyjść z trudnej sytuacji i utrzymać płynności finansowej. Dlatego Kancelaria Oddłużeniowa podejmuje się również monitorowania sytuacji finansowej klienta i proponuje skuteczne rozwiązania, które mogą pomóc w wyjściu z długów i zabezpieczeniu swojej przyszłości. Nasza kancelaria zajmuje się oddłużaniem już 20 lat. To bardzo długi okres czasu. To jest czas, w którym walczyliśmy o dobro naszych klientów i wyciągaliśmy ich skutecznie z finansowych opresji. Wiemy, że długi nie są niczym przyjemnym ale musimy nauczyć się z nimi walczyć, dlatego zawsze klientom mówimy, co powinni robić a czego powinni unikać aby nie wpaść w większe problemy finansowe. Nasza klientka zapomniała już, że pożyczka z komornikiem na koncie uprzykrzyła jej życie ale stwierdziła, że już nigdy więcej nie popełni takiego błędu.

Podsumowując, w świetle obowiązujących przepisów prawnych pożyczka z komornikiem na koncie nie jest możliwa. To tylko i wyłącznie hasło marketingowe, które ma na celu zbawienie do siebie pożyczkowe i zdesperowane ofiary. Osoby, które "nadziały się" na tego typu pożyczki dobrze wiedzą, że dzięki pomocy Kancelarii Oddłuzeniowej istnieje szansa na wygranie sprawy w sądzie. Kluczowe jest przedstawienie rzetelnych i przekonujących dowodów. Kancelaria Oddłużeniowa nie tylko pomaga klientom odzyskać stabilność finansową, ale również udziela fachowego doradztwa finansowego, co może zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Działania Kancelarii Oddłuzeniowej mają na celu przywrócenie wszystkim osobom zadłużonym poczucia spokoju i nadziei na lepsze jutro.


Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna

Najlepsze oddłużanie i pomoc prawna z naszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens. Klientka została wyciągnięta z kłopotów finansowych. W dzisiejszych czasach, wiele osób boryka się z problemami finansowymi i długami. Ciężar zadłużenia może…

Jak wygrać proces o zapłatę z Ultimo Portfolio Investment?

Wielu zadłużonych zastanawia się jak wygrać proces o zapłatę. Oczywiście nie inaczej było z pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment. Chociaż Pani Ewa czytała dużo w Internecie na temat obrony w sądzie, na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka z komornikiem na koncie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy