Pożyczka w firmie Provident nie rozwiąże Twoich problemów

Pożyczka w firmie Provident nie rozwiąże Twoich problemów finansowych. Nie zrealizuje Twoich marzeń a zrujnuje plany. Nasza klientka doskonale wie, co to znaczy. Kancelaria Oddłużeniowa pomogła jej pokonać wierzyciela w Sądzie Rejonowym.

Powód: Provident Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
1.229,79 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Zasądzono 444,67 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, mniejsze koszty procesu

W dzisiejszych czasach wielu ludzi boryka się z problemami finansowymi

Pożyczka w firmie Provident

Koszty codziennego życia stale rosną, a zarobki nie zawsze nadążają za tym trendem. W takiej sytuacji wielu z nas jest kuszonych do skorzystania z oferty firm pożyczkowych, które obiecują szybkie załatwienie naszych problemów. Jedną z takich firm jest Provident.

Provident to firma, która od dawna działa na rynku pożyczek konsumenckich. Oferuje szybkie i łatwe pożyczki na różne cele, od konsolidacji zadłużeń po zakup nowego sprzętu AGD. Jednak, jak pokazała nasza klientka, pożyczka w firmie Provident może mieć też drugie dno.

Nasza klientka przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki Provident, dokładnie zastanowiła się nad swoimi potrzebami finansowymi. Była świadoma, że przy tak wysokim oprocentowaniu pożyczki jej koszty mogłyby znacznie wzrosnąć. Przeprowadziła również analizę swojej zdolności kredytowej, aby upewnić się, że będzie w stanie terminowo spłacać raty pożyczki. Niestety, nie wszystkie osoby biorące pożyczkę robią to samo. Nie mają na tyle wiedzy aby sprawdzić wszystko, co jest całkowicie naturalne i normalne.

Oferujemy kompleksową pomoc osobom z problemami finansowymi

Do każdego swojego klienta podchodzimy indywidualnie i analizujemy wszystko od podstaw. Pomagamy najlepiej, jak potrafimy. Znamy się na oddłużaniu. Mamy wiedzę oraz doświadczenie zdobywane latami. Zdajemy sobie sprawę, że pożyczka w firmie Provident może wyglądać ciekawie dla osób, które potrzebują natychmiastowej gotówki, ale uwierzcie nam, że nieprzemyślana pożyczka może się źle skończyć np. w sądzie.

Należy pamiętać, że każda pożyczka pozabankowa, także pożyczka w firmie Provident to droga historia. Nie warto angażować się w tego typu pożyczki. Jeśli jednak zdecydowaliście się na takie rozwiązanie i macie problemy finansowe, które doprowadzą Was wcześniej czy później do sądu, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nie zostawiamy żadnej osoby bez pomocy. Razem możemy pokonać długi. Nie dajcie się! Możemy pokonać wierzycieli. Wystarczy tylko podjąć decyzję. Jeśli uważacie, że oddłużanie jest Wam potrzebne, czekamy na kontakt z Waszej strony.


Prawnik i skuteczna antywindykacja to duet idealny

Prawnik i skuteczna antywindykacja brzmi magicznie. Niemniej jednak do tanga trzeba dwojga. My wiemy doskonale, że prawnik i skuteczna antywindykacja to duet wręcz idealny. Zastanówcie się zatem w jaki sposób możecie zdobyć przewagę…

Unieważnienie umowy kredytu frankowego w Getin Bank

Kiedy kurs franka szwajcarskiego był korzystny, wiele osób zaciągało w tej walucie kredyt na zakup mieszkanie lub budowę domu. Istotnie także z takiego rozwiązania skorzystali także nasi Klienci. Z czasem, kiedy sytuacja…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka w firmie Provident

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy