Unieważnienie umowy kredytu frankowego w Getin Bank

Kiedy kurs franka szwajcarskiego był korzystny, wiele osób zaciągało w tej walucie kredyt na zakup mieszkanie lub budowę domu. Istotnie także z takiego rozwiązania skorzystali także nasi Klienci. Z czasem, kiedy sytuacja uległa zmianie, raty drastycznie wzrosły, co sprawiało problemy z terminowym regulowaniem płatności. W związku z tym, małżonkowie zaczęli zastanawiać się, czy w ich przypadku unieważnienie umowy kredytu frankowego będzie możliwe. Dlatego przeszli do czynów i skorzystali z konsultacji prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej. Przede wszystkim musieliśmy przeanalizować zawartą umowę i dopiero mogliśmy zająć stanowisko. Rzeczywiście okazało się, że są podstawy, aby podjąć w tym kierunku czynności prawne. Ponieważ Klienci zdecydowali się na współpracę, wnieśliśmy w ich imieniu pozew. W rezultacie sąd wydał wyrok, gdzie unieważnił umowę fankowego kredytu hipotecznego. Oczywiście  nakazał takażę zwrot w wysokości 73.673,95 zł.    

Pozwany: Getin Noble Bank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 73.673,95 zł
Zadanie: Unieważnienie umowy kredytu hipotecznego zaciągniętego we frankach szwajcarskich
Uzyskany efekt: Sąd unieważnia umowę kredytu hipotecznego i nakazuje Getin Bank zwrot 73.673,95 zł z odsetkami za opóźnienie, koszty procesu pokrywa bank

Czy możliwe jest unieważnienie umowy kredytu frankowego?

Bez wątpienia wielu kredytobiorców, zastanawia się, czy możliwe jest unieważnienie umowy kredytu frankowego. Z pewnością od dłuższego czasu właśnie ten kredyt hipoteczny stał się, ogromnym obciążeniem dla konsumentów. W związku z tym, liczni zastanawiają się, czy mogą coś z tym zrobić. Niewątpliwie wszystko zależy od zapisów, które znajdują się w umowie. Dlatego też zamiast siedzieć i myśleć, należy skontaktować się z naszą kancelarią oddłużeniową. Niewątpliwie nasi mecenasi po rozebraniu na czynniki pierwsze całej umowy, przedstawią Państwu swoje stanowisko.  Jednak już teraz możemy powiedzieć, że istnieje taka możliwość. Oczywiście nasz zespół prowadzi z sukcesami także i sprawy frankowiczów. Zatem zapraszamy na konsultację prawną do Portalu Dłużnika.

Sąd unieważnia umowę kredytu hipotecznego, zawartą we frankach

W imieniu Klientów pozwaliśmy Getin Noble Bank o unieważnienie umowy kredytowej. Oczywiście chodziło o kredyt hipoteczny zawarty we frankach. Sąd wydał wyrok unieważniający umowę i nakazał zwrot wpłaconych pieniędzy.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Unieważnienie umowy kredytu frankowego

Unieważnienie umowy kredytu frankowego

Inna ostatnio wygrana sprawa z Getin Bank (obecnie Velobank):

Unieważnienie umowy kredytu