Niedrogi kredyt oddłużeniowy - czy taki w ogóle istnieje?

Niedrogi kredyt oddłużeniowy jest rzeczywiście trudnym do uzyskania rozwiązaniem dla osób zadłużonych. Wiele instytucji finansowych niechętnie udziela takiego kredytu ze względu na ryzyko związane z klientem, który już ma zaległości w spłacie innych zobowiązań. Niestety, nieuczciwi wierzyciele często wykorzystują tę sytuację i oferują kredyty oddłużeniowe, które są nierealne i mogą tylko pogorszyć sytuację finansową dłużnika.

Powód: Eques Pożyczek Dywidendowy FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 10.752,05 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 4.628,81 zł, oddalenie w pozostałej cześci, brak kosztów procesu

Niedrogi kredyt oddłużeniowy - kit czy hit?

Niedrogi kredyt oddłużeniowy

Wielu klientów, którzy dali się nabrać na niedrogi kredyt oddłużeniowy, później bardzo tego żałowało. Takie kredyty często mają bardzo wysokie oprocentowanie i krótki okres spłaty, co sprawia, że spłata staje się niemożliwa dla dłużnika. W rezultacie, osoba zadłużona może znaleźć się w jeszcze większym zadłużeniu i utracić kontrolę nad swoimi finansami.

Jednakże, Kancelaria Oddłużeniowa oferuje profesjonalną pomoc w takich sytuacjach. W przypadku klienta, który dał się nabrać na niedrogi kredyt oddłużeniowy, Kancelaria zrobiła wszystko aby obronić go w Sądzie Rejonowym. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy prawniczej, Kancelaria mogła przedstawić argumenty i dowody, które pomogły klientowi uzyskać wolność finansową, ponieważ Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. To dało klientowi szansę na odzyskanie kontroli nad swoimi finansami i uniknięcie dalszego zadłużenia.

Wnioskiem jest to, że niedrogi kredyt oddłużeniowy jest nierealnym rozwiązaniem dla osób zadłużonych. Nieuczciwi wierzyciele często wykorzystują tę sytuację i oferują kredyty, które mogą tylko pogorszyć sytuację finansową dłużnika. Jednakże, Kancelaria Oddłużeniowa ostrzega przed takimi praktykami i oferuje profesjonalną pomoc w obronie klientów w Sądzie Rejonowym. Dzięki naszemu wsparciu, osoba zadłużona może unieważnić nieuczciwy kredyt i odzyskać kontrolę nad swoimi finansami.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego to kompetentny zespół specjalistów

Niedrogi kredyt oddłużeniowy

Zespół naszej kancelarii tworzą osoby mające bardzo duże doświadczenie zawodowe. Latami uczyli się i kształcili aby być jak najlepiej przygotowanymi ekspertami w dziedzinie praca oraz oddłużania. Doświadczenie praktyczne pozwoliło im na idealne rozwiązywanie spraw klientów. Znajomość prawa oraz umiejętność rozmowy z klientami to kolejne plusy. Uważamy, że każdy prawnik powinien poza wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem mieć jeszcze smykałkę do rozmowy z klientami. Najpierw musimy poznać genezę problemu, później musimy przeanalizować wszystkie za i przeciw. Każdy plan oddłużania dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta, ponieważ każdy z nich jest inny i ma inne swoje potrzeby. Nie możemy we wszystkich sytuacjach stosować tego samego rozwiązania bo nie miałoby to prawa bytu.

Uważamy się za profesjonalistów i mamy do tego prawo, ponieważ większość spraw wygrywamy w sądach. Mamy bardzo dużo pozytywnych opinii i nasi klienci są zadowoleni z naszych usług. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Nie zostawiamy nikogo bez pomocy. Według nas każda sprawa jest do rozwiązania i nie ma sytuacji bez wyjścia. W przeciwnym razie nie byłoby sensu prowadzenia Kancelarii Oddłużeniowej. Nasi Klienci czują się pewnie i bezpiecznie. Wiedzą, że ich sprawy są w najlepszych rękach. O każdym kroku ich informujemy. Na bieżąco wiedzą, co się dzieje z ich sprawą. Informujemy ich o wszystkim. Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje, kontaktujemy się z klientami. Działamy tylko na korzyść klientów.

Uwielbiamy pomagać ludziom, którzy są w potrzebie. Dla wielu z nich jesteśmy ostatnim kołem ratunkowym. Długi są nieprzyjemne ale pamiętajmy, że po każdej burzy wychodzi słońce. Mamy codziennie do czynienia z różnymi sprawami. Niektóre są łatwiejsze a inne bardziej skomplikowane ale dajemy radę ze wszystkim. Nas nie jest w stanie zaskoczyć nic i nikt.

Zapomnij o zaciąganiu kolejnych długów

Zatem, jeśli uważasz, że czas najwyższy zacząć sprzątać swój bałagan finansowy odezwij się do nas i daj nam szansę pokazać Ci lepszą przyszłość. Złap byka za rogi i walcz! Przecież to są Twoje pieniądze i Twoje życie. Nie marnuj go na wieczne zamartwianie się bo szybciej stracisz zdrowie niż Ci się wydaje. Pamiętaj, że niedrogi kredyt oddłużeniowy to nie jest pomoc. Niedrogi kredyt oddłużeniowy to pułapka. Uważajcie na cudowne chwyty marketingowe i obietnice.


Pożyczka w firmie Provident nie rozwiąże Twoich problemów

Pożyczka w firmie Provident nie rozwiąże Twoich problemów finansowych. Nie zrealizuje Twoich marzeń a zrujnuje plany. Nasza klientka doskonale wie, co to znaczy. Kancelaria Oddłużeniowa pomogła jej pokonać wierzyciela w Sądzie Rejonowym.…

Powiemy jak wyjść z długów. Skontaktuj się z nami

Zrób to, co pozwana przez pożyczkodawcę prywatnego, a powiemy jak wyjść z długów. Oczywiście w tym miejscy mamy na myśli konsultację prawną, podczas której dowiesz się, jak poprowadzimy Twoje oddłużanie. Z pewnością…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@new.portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Niedrogi kredyt oddłużeniowy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

Inne sprawy