Skuteczna pomoc ludziom zadłużonym

4 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczna pomoc ludziom zadłużonym to nasza misja, także przyłącz się do niej razem z nami i pokonaj zadłużenie raz na zawsze! Skuteczna pomoc ludziom zadłużonym z naszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens!

Powód: Liberis Polska Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 6.947,04 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczna pomoc ludziom zadłużonym

Skuteczna pomoc ludziom zadłużonym

Czy czujesz, że długi przytłaczają Cię z każdym dniem? Czy nie wiesz, jak wyjść z finansowej pułapki, w której się znalazłeś? Jeśli tak, to nie jesteś sam. W dzisiejszych trudnych czasach wielu ludzi boryka się z problemem zadłużenia, jednak istnieje rozwiązanie - skuteczna pomoc ludziom zadłużonym z naszą Kancelarią Oddłużeniową

Nie ma sensu dłużej cierpieć z powodu długów, tracić sen, nerwowość i radość z życia. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w udzielaniu pomocy osobom zadłużonym, które nie wiedzą, jak wyjść z tego trudnego i przytłaczającego stanu. Nasz zespół doświadczonych doradców pomoże Ci odzyskać kontrolę nad swoimi finansami i odzyskać spokój ducha.

Głównym celem naszej Kancelarii Oddłużeniowej jest skuteczna pomoc ludziom zadłużonym w znalezieniu optymalnego rozwiązania ich problemów finansowych. Dysponujemy bogatym doświadczeniem i wiedzą niezbędną do skutecznego negocjowania z wierzycielami. Nasz zespół ekspertów doskonale zna polskie prawo i procedury prawne związane z oddłużaniem. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci profesjonalną i skuteczną pomoc.

Podczas naszej współpracy będziemy analizować Twoją sytuację finansową, aby zrozumieć, jakie są Twoje potrzeby i możliwości. Następnie opracujemy spersonalizowany plan oddłużeniowy, uwzględniający Twoje indywidualne okoliczności. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa posiada szeroką gamę narzędzi i strategii, które możemy zastosować w Twoim przypadku, tak aby pomóc Ci w wyjściu z zadłużenia.

Pomagamy wyjść z długów

Jednym z naszych najskuteczniejszych narzędzi jest negocjowanie z wierzycielami w celu uzyskania niższych rat lub umorzenia części długu. Nasz doświadczony zespół jest świetnie zaznajomiony z takimi negocjacjami i jest w stanie osiągnąć dla Ciebie jak najlepsze rezultaty. Będziemy działać w Twoim imieniu, aby negocjować najlepsze warunki spłaty lub umowy w Twoim interesie. Pamiętaj, że zawsze długi mogą zostać również umorzone w całości lub chociaż w części.

Oprócz negocjacji, nasza Kancelaria Oddłużeniowa może pomóc Ci również w przygotowaniu wniosku o upadłość konsumencką, jeśli jest to najodpowiedniejsze rozwiązanie w Twoim przypadku. Obronimy Cię w Sądzie, napiszemy skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty. Wyjaśnimy Ci dokładnie, jakie są skutki takiego kroku i jak możemy go zrealizować zgodnie z polskim prawem.

Negocjujemy, bronimy w sądach, odzyskujemy Twoje pieniądze

skuteczna pomoc ludziom zadłużonym

Musisz jednak pamiętać, że ucieczka od długów wymaga od Ciebie również zaangażowania i pewnych zmian w Twoim stylu życia. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa pomoże Ci nie tylko w procesie negocjacji z wierzycielami, ale również w edukacji finansowej i świadomości budowania zdrowych nawyków finansowych. Zrozumienie, jak zarządzać swoimi finansami i unikać zadłużenia w przyszłości, jest kluczem do trwałej i długotrwałej poprawy Twojej sytuacji finansowej.

Jeśli czujesz, że jesteś uwięziony w spirali długów, nie tracąc nadziei - skuteczna pomoc ludziom zadłużonym z naszą Kancelarią Oddłużeniową naprawdę ma sens! Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi, który pomoże Ci wrócić na właściwą drogę i zacząć życie bez ciężaru długów.

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową i umów się na bezpłatną konsultację. Zarezerwuj sobie szansę na nowy początek i odzyskanie kontroli nad swoimi finansami.

Skuteczna pomoc ludziom zadłużonym istnieje a Ty jeśli chcesz ją otrzymać, to wystarczy, że wykonasz tylko jeden telefon. To Cię nic nie kosztuje a możesz tylko sporo zyskać!

Pomoc ludziom zadłużonym jest bardzo ważna aby ich stan zdrowia się nie pogorszył, emocje nie dopadły za bardzo. Oddłużanie to trudny i długi temat ale realny. Zrealizujemy wszystko, co tylko sobie zaplanujemy.

Pan Marek, spokojny człowiek, który był zawsze uśmiechnięty nagle stał się nerwowy, źle nastawiony do życia. Rozdrażniony wszystkim wokoło.

Okazało się, że jego sytuacja finansowa jest beznadziejna oraz, że otrzymał kilka sądowych nakazów zapłaty.

Kancelaria Oddłużeniowa pomaga dzielnie zadłużonym i wygrywa sprawę w Sądzie

Nie mieliśmy najmniejszych złudzeń, że trzeba będzie wyciągnąć Klienta z tej jego beznadziejnej sytuacji. Klient oddał nam sprawę. Mieliśmy mało czasu na stworzenie sprzeciwu od nakazu zapłaty ale nie poddaliśmy się. Sprzeciw musiał być skuteczny oraz prfoesjonalny. Sąd I Instancji oddalił powództwo w całości. Dodatkowo brak kosztów procesu oraz brak odsetek. Czas nas gonił. Byliśmy bardzo zestresowani. Przypominamy każdym Klientom, że od momentu odebrania nakazu zapłaty z Sądu, jest 14 dni na złożenie sprzeciwu! Dzień poślizgu i sprawa jest pozamiatana! Czasu musicie pilnować. Zawsze trzeba nam podawać konkretną datę odbioru nakazu zapłaty z Sądu. Nie bójcie się podjąć decyzji o oddłużaniu. Skuteczna pomoc ludziom zadłużonym z naszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens. To krok do lepszego życia, życia bez długów i zmartwień!


Zobacz: Najlepsza pomoc prawna w długach

Najlepsza pomoc prawna w długach – jak uniknąć żółtej kartki i lądującej w skrzynce pocztowej informacji od komornika? Choć temat długów nie jest zbyt radosny, to warto spojrzeć na niego z przymrużeniem…

Zobacz też: IRS czyli Innovatio Risk Solutions Ltd.

Prezentujemy sprawę, w której musieliśmy interweniować w wyższej instancji, kiedy sąd rejonowy wydał krzywdzący dla naszej Klientki wyrok, nakazujący jej zapłatę 3.074,95 zł na rzecz IRS czyli Innovatio Risk Solutions. Oczywiście ta…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc ludziom zadłużonym

Inna wygrana z Liberis Polska:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget